Брусилівський районний сектор ДСНС у Житомирській області закликає громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах!

Дата: 04.04.2019 09:50
Кількість переглядів: 1969

Рятувальники нагадують, що легковажне ставлення, примножене на небезпечні для екосистем погодні умови, у більшості випадків може призвести до катастрофічних наслідків. І те, що основною причиною виникнення пожеж на відкритих територіях є саме людський фактор — можна легко підтвердити вражаючими статистичними показниками. Лише за перший день квітня вже маємо 6 випадків загорянь на відкритих територіях та у природних екосистемах! Так в наслідок спалювання сухої рослинності, господарем біля своєї прибудинкової території в с. Йосипівка згоріла господарська споруда.

Тож, зважаючи на загрозу виникнення загорянь під час підвищення температурних показників, Брусилівський районний сектор Управління Державна служба України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області звертається до населення з проханням не провокувати пожежі на відкритих територіях та дотримуватися елементарних правил безпеки під час відпочинку на природі.

Категорично забороняється:

• створювати смітники та спалювати відходи;
  • розводити багаття у лісі та лісопосадках;
  • палити, кидати у лісі та лісопосадках непогашені сірники та недопалки;
  • залишати у лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;
  • спалювати стерню та рослинні залишки на сільськогосподарських полях;
  • дозволяти дітям бавитися із сірниками та запальничками.

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків.

Начальник районного сектору

Олександр Дзядевич