В  рамках  Меморандуму  про  співробітництво  між  Державною  службою  зайнятості  та  Міністерством  юстиції  України в  Брусилівській  районній філії  Житомирського ОЦЗ 03.04.2019 р.  відбулася  робоча  зустріч із начальником  Брусилівського районного відділу Державної  виконавчої служби Головного  територіального управління юстиції у Житомирській  області  Олегом  Гакальцем. В  ході  зустрічі було  розроблено план проведення  спільних  заходів на  квітень – травень  2019 року з  метою  обміну  інформацією, а  також  надання центром  зайнятості повного  комплексу  соціальних  послуг , спрямованих на  сприяння зайнятості  осіб, які  мають  майнові  зобов’язання за  рішенням  суду, інших  органів, в  тому  числі  осіб, які  мають  заборгованість зі  сплати  аліментів  та  стосовно  яких  відкрито  виконавче  провадження в  органах  державної  виконавчої  служби. Директор  філії  Олександр  Дрозд   наголосив на тому , що ефективність від  проведення  таких  заходів  буде  лише у випадку активного  відвідування  даними  особами  центру  зайнятості  та  активної  участі  у  семінарах  та інших заходах сприяння зайнятості.. В  межах  дії вищезгаданого  Меморандуму фахівцями Брусилівської  районної  філії  Житомирського  ОЦЗ  було  працевлаштовано  2  особи  з  числа  боржників  по  аліментах. Співпраця  з  органами  Державної  виконавчої  служби, проведення спільних  заходів сприяє покращенню ситуації та формуванню сприятливого середовища на ринку праці.

Н. Слесарчук, провідний фахівець з питань зайнятості