Профілактичний рейд у зимовий період!

Дата: 25.11.2020 16:26

Під час опалювального сезону збільшується кількість пожеж та нещасних випадків внаслідок неправильної експлуатації систем опалення. Для запобігання надзвичайним ситуаціям необхідно дотримуватися вимог безпеки під час влаштування та експлуатації опалювальних систем. Останнім часом зростає інтерес до пічного опалення приміщень, особливо із використанням твердого палива.

З метою дотримання  правил пожежної безпеки у побуті у зимовий період працівниками служби у справах дітей Брусилівської селищної ради спільно з інспектором ювенальної превенції Брусилівського відділення поліції та відділенням із соціальної роботи Брусилівської селищної ради, здійснюється обстеження житлово-побутових умов проживання сімей з дітьми, які перебувають в складних життєвих обставинах, з метою перевірки справності пічного опалення, електрообладнання в будинках та забезпечення твердим паливом.

Людмила МЕЛЬНИК, начальник служби у справах

дітей селищної ради