Житомирська область, Житомирський район

25 листопада, в Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок, у світі розпочинається глобальна акція «16 днів проти насильства»

Дата: 26.11.2020 11:31

ЦЬОГО ДНЯ ЗГАДУЮТЬ СЕСТЕР МІРАБЕЛЬ, ЯКІ БУЛИ ЛІДЕРКАМИ ОПОЗИЦІЙНОГО РУХУ В ДОМІНІКАНСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ. ЖІНКИ БОРОЛИСЯ ПРОТИ РЕЖИМУ РАФАЕЛЯ ТРУХІЛЬЙО,  ВИСТУПАЮЧИ ПІД ГАСЛАМИ ЗА  ВІДНОВЛЕННЯ ДЕМОКРАТІЇ ТА ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ. ЗА ЦЕ ЇХ НЕОДНОРАЗОВО УВ’ЯЗНЮВАЛИ, КАТУВАЛИ ТА ҐВАЛТУВАЛИ. У 1960 РОЦІ ТРУХІЛЬЙО НАКАЗАВ ЇХ УБИТИ. СЕСТЕР ПОБИЛИ, ЗАДУШИЛИ І СКИНУЛИ ЗІ СКЕЛІ. ПРОТЕ ОПОЗИЦІЙНИЙ РУХ ПІСЛЯ ЦИХ ПОДІЙ РОЗГОРНУВСЯ ІЗ НОВОЮ СИЛОЮ, ЗА ЛІЧЕНІ МІСЯЦІ ДИКТАТОРА СКИНУЛИ.  25 ЛИСТОПАДА – ДЕНЬ УБИВСТВА СЕСТЕР МІРАБЕЛЬ.

Сьогодні  працівники відділу соціальної, сімейної, молодіжної політики та охорони здоров’я селищної ради теж включилась до проведення Всеукраїнської акції та провели кампанію «Помаранчевий світ» серед установ та організацій селища. Ця тема має на меті активізацію зусиль громадянського суспільства в боротьбі з сексуальним насильством щодо жінок. В цей день ООН пропонує одягнути одяг або аксесуари помаранчевого кольору аби висловити свою солідарність з рухом в ім’я майбутнього, що вільне від насильства стосовно жінок і дівчат.