Конкурс читців "Зірка полину" триває...

Конкурс читців "Зірка полину" триває...

     На конкурсі  читців «Зірка полину», який проходить в  рамках заходів до 35-х роковин Чорнобильської трагедії  з  дотриманням карантинних вимог, сьогодні представили  поетичні твори на чорнобильську тематику юні читці із Биківської гімназії, Водотиївського ліцею, Ставищенської ЗОШ  І-ІІІ ст. та Биківського, Соболівського і Соловіївського сільських клубів.

Позбавлення батьківських прав батька, який не бере участі у вихованні та утриманні дитини

Позбавлення батьківських прав батька, який не бере участі у вихованні та утриманні дитини

  Позбавлення батьківських прав – одна з найскладніших категорій справ як з процедурної, так і з емоційної точки зору . Але для багатьох родин це – єдиний доцільний варіант виходу з певної ситуації.

Конкурс читців "Зірка полину"

Конкурс читців "Зірка полину"

        В рамках заходів до 35-х роковин Чорнобильської трагедії  з  дотриманням карантинних вимог проводиться щорічний конкурс «На Чорнобиль журавлі летіли», організаторами якого є відділ культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Брусилівської селищної ради, Брусилівський селищний Будинок культури та Брусилівська районна громадська організація «Союз Чорнобиль». Головною метою конкурсу є об’єднання талановитих  дітей та дорослих, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, школярів  загальноосвітніх навчальних закладів  і  гуртківців установ культури Брусилівської селищної ради,   пошук, розкриття та підтримка їх творчих здібностей  в жанрах художнього читання та образотворчого мистецтва. В конкурсі малюнків «Чорнобильська палітра» вже  представлені 48 малюнків  школярів  Брусилівщини. Журі переглядає подані роботи і визначить переможців в різних вікових категоріях.  Конкурс  читців «Зірка полину», в якому можуть взяти участь діти віком від 8 до 17 років, а також декламатори віком від 18 років і старше (вікові категорії не обмежуються), розпочали  читці з Брусилівських ліцеїв та селищного Будинку культури.

До уваги! Пенсійний фонд України повідомляє про зміни в організації виплати та доставки пенсій і грошової допомоги

До уваги! Пенсійний фонд України повідомляє про зміни в організації виплати та доставки пенсій і грошової допомоги

    До 01 вересня 2021 року Пенсійний фонд України проведе перший конкурс для відбору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України. До його проведення виплату і доставку пенсій здійснюватиме AT «Укрпошта».

До 35-х роковин Чорнобильської трагедії

До 35-х роковин Чорнобильської трагедії

      Сьогодні, у День національної скорботи по вшануванню жертв Чорнобильської катастрофи,   в Брусилові біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської трагедії» був проведений мітинг по вшануванню  безсмертного подвигу учасників ліквідації наслідків аварії на  Чорнобильській АЕС, які віддали своє здоров’я, а багато хто й життя в боротьбі з "мирним" атомом. Ми не повинні забувати тих, хто ціною свого життя дав нам можливість жити і працювати на своїй землі. Всі присутні на мітингу схилили свої голови  в подяці перед ліквідаторами  страшної  Чорнобильської аварії -  перед живими і  перед пам’яттю до часу померлих від радіаційного  смерчу, перед тими, хто ціною власного життя оплатив шанс на  життя мільйонів. Сльози на очах з'явилися, коли до памятного знаку покладали квіти працівники 6-ої державної пожежно-рятувальної частини смт. Брусилів управління ДСНС України в Житомирській області. Запалені вогники лампадок нагадують- памятаймо, що радіація встигла наробити багато лиха не лише теперішньому поколінню, але  й майбутньому. Зворушливими були виступи Брусилівського селищного голову Володимира Габенця, учасника ліквідації аварії на ЧАЕС Олександра Шаміна та вірш «Спаси, Боже", який прочитала гуртківець селищного Будинку культури Ангеліна Яковчук. Начальник Брусилівського відділу №1 управління праці і соціального захисту населення Житомирської райдержадміністрації Андрій Майструк вручив відзнаки від Житомирської облдержадміністрації ліквідаторам Шаміну О.Б., Городок М.Д. та Збінському П.Ф.. Щемом були пронизані пісні у виконанні працівників Брусилівського СБК. А після мітингу ще довго обмінювалися спогадами і  учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, і постраждалі від Чорнобильської катастрофи, вносили пропозиції по вирішенню численних проблем. Хай ніколи не повториться жахіття Чорнобиля! Хай земля зацвітає навесні пишним буйством кольорів, хай повертаються з чужини журавлі, несучи на крилах радість зустрічі з рідною землею. Хай кожен новий день сповнює наші серця миром, спокоєм, вірою і надією… Просимо у тебе, Господи, спаси і сохрани нашу велику землю, її народ, синів її  і  дочок! Дай щастя їм, дай волі, дай здоров’я і мудрості! Благослови на труд, на злагоду, на мир!  

Відбулася 8 сесія 8 скликання Брусилівської селищної ради

Відбулася 8 сесія 8 скликання Брусилівської селищної ради

      21 квітня 2021 року відбулася 8 сесія 8 скликання Брусилівської селищної ради. На розгляд сесії були винесені наступні питання: про затвердження Правил благоустрою  території населених пунктів Брусилівської селищної територіальної громади, про затвердження Програми проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників закладів освіти Брусилівської селищної ради на 2021 рік, про припинення діяльності закладів дошкільної освіти шляхом ліквідації, про внесення змін до статутних документів закладів освіти Брусилівської селищної ради, про внесення змін до Програми економічного і соціального  розвитку Брусилівської селищної територіальної громади на  2021-2023 роки, про надання дозволу на  проведення поліпшення  орендованого майна, про розгляд заяв громадян, про створення робочої групи з внесення змін до Регламенту Брусилівської селищної ради VІІІ скликання. Всього було розглянуто 52 питання.

Чорнобиль — набагато більше, ніж просто катастрофа

Чорнобиль — набагато більше, ніж просто катастрофа

  Щороку 26-го квітня, у День національної скорботи по вшануванню жертв Чорнобильської трагедії, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукуються в душах кожного жителя України співчуттям і милосердям. Цей день завжди об’єднує всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією. За різними даними, від 600 до 800 тисяч осіб зі всього СРСР брали участь у ліквідації наслідків на ЧАЕС. Від 4000 до 10000 осіб загинуло від наслідків вибуху. Понад 70 тисяч з них стали інвалідами. Під радіоактивне випромінювання внаслідок вибуху у Чорнобилі потрапило 1,9 млн. людей в Україні. В цю статистику не входять лікарі, які отримали опромінення, лікуючи заражених радіацією людей. В цю статистику не ввійшли люди, які померли від супутніх хвороб, проте отримали променеву хворобу чи рак внаслідок опромінення. В цю статистику не ввійшли родичі ліквідаторів, які отримали від них дозу радіації. Прямо на місці аварії померла 31 людина – це персонал ЧАЕС та пожежники, які першими приїхали на місце аварії та ліквідовували пожежу. Вони усвідомлювали, що гасячи пожежу, отримують дозу радіації несумісну із життям, проте продовжували свою роботу заради порятунку наших життів. Якби пожежники, які першими приїхали на аварію не локалізували горіння навколо четвертого реактору – пожежа могла б розповсюдитись на інші енергоблоки і наслідки катастрофи були б в рази більшими. Світла пам’ять всім тим, хто поклав свої життя, борячись із невидимим ворогом – радіацією.

Дипломи вручені

Дипломи вручені

   Приємна  подія відбулася минулої суботи в  Брусилівському інформаційно-консультативному центрі  Житомирського економіко-гуманітарного інституту ВНЗ Відкритого Міжнародного університету розвитку людини «Україна» за участю його завідувача, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри соціально-реабілітаційних технологій Віктора Кузьменка, селищного голови Володимира Габенця, секретаря селищної ради Віктора Шкуратівського - випуск фахівців за спеціальностями «соціальна робота» та «фізична терапія, ерготерапія».

Пошук роботи в умовах карантину. З чого починати?

Пошук роботи в умовах карантину. З чого починати?

   Причин звільнення з роботи є більше, ніж досить. Після звільнення внутрішня рівновага особистості  порушується. То ж, як не опустити руки на шляху до нової, бажаної роботи? Універсальної поради для всіх випадків, звичайно, немає, проте основні зібрані мною, думаю стануть у нагоді. Ось декілька порад.

За чисте довкілля

За чисте довкілля

   З приходом весни та з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування і створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення Брусилівська селищна рада закликає протягом квітня-травня 2021 року провести щорічну акцію “За чисте довкілля”.