Відбулася 8 сесія 8 скликання Брусилівської селищної ради

Дата: 21.04.2021 14:33

21 квітня 2021 року відбулася 8 сесія 8 скликання Брусилівської селищної ради. На розгляд сесії були винесені наступні питання: про затвердження Правил благоустрою  території населених пунктів Брусилівської селищної територіальної громади, про затвердження Програми проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників закладів освіти Брусилівської селищної ради на 2021 рік, про припинення діяльності закладів дошкільної освіти шляхом ліквідації, про внесення змін до статутних документів закладів освіти Брусилівської селищної ради, про внесення змін до Програми економічного і соціального  розвитку Брусилівської селищної територіальної громади на  2021-2023 роки, про надання дозволу на  проведення поліпшення  орендованого майна, про розгляд заяв громадян, про створення робочої групи з внесення змін до Регламенту Брусилівської селищної ради VІІІ скликання. Всього було розглянуто 52 питання.