В рамках заходів до 35-х роковин Чорнобильської трагедії  з  дотриманням карантинних вимог проводиться щорічний конкурс «На Чорнобиль журавлі летіли», організаторами якого є відділ культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Брусилівської селищної ради, Брусилівський селищний Будинок культури та Брусилівська районна громадська організація «Союз Чорнобиль». Головною метою конкурсу є об’єднання талановитих  дітей та дорослих, постраждалих від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, школярів  загальноосвітніх навчальних закладів  і  гуртківців установ культури Брусилівської селищної ради,   пошук, розкриття та підтримка їх творчих здібностей  в жанрах художнього читання та образотворчого мистецтва. В конкурсі малюнків «Чорнобильська палітра» вже  представлені 48 малюнків  школярів  Брусилівщини. Журі переглядає подані роботи і визначить переможців в різних вікових категоріях.  Конкурс  читців «Зірка полину», в якому можуть взяти участь діти віком від 8 до 17 років, а також декламатори віком від 18 років і старше (вікові категорії не обмежуються), розпочали  читці з Брусилівських ліцеїв та селищного Будинку культури.

Г.Андреєва, методист Брусилівського СБК