За чисте довкілля

Дата: 14.04.2021 13:20

З приходом весни та з метою забезпечення утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування і створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення Брусилівська селищна рада закликає протягом квітня-травня 2021 року провести щорічну акцію “За чисте довкілля”.

У рамках заходу всіх небайдужих просимо провести роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних та господарських майданчиків, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту, висаджування зелених насаджень (дерев, кущів, газонів, квітників), забезпечення очищення від сміття берегів водойм у населених пунктах.

Ця акція має об’єднати працівників органів місцевого самоврядування, депутатів, учнів, державних службовців, волонтерів та інших верст нашої громади задля спільної праці на благо нашої громади.

Водночас, наголошуємо на необхідності неухильного дотримання санітарно-гігієнічних вимог з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. На період дії карантину забороняється проведення масових заходів за участю більш як 20 осіб.

Брусилівська селищна рада