Фото без опису   У зв’язку з тим, що на території області почастішали випадки злочинного завезення побутового сміття з інших областей України (зокрема з Львівської та Київської областей),  просимо Вас  у разі виявлення на території Брусилівської селищної ради вантажних або легкових автомобілів з причепом зі сміттям фіксувати (сфотографувати на телефон) чи записати номери номерного знаку, дату та час перевезення та/чи скидання сміття і дану інформацію терміново  надавати  за номером тел.30335 (відділ комунальної власності, надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та екології селищної ради) або 102 для відповідного реагування.

Доводимо до Вашого відома, що єдиним законним перевізником - виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території Брусилівської селищної ради  є КП «Добробут» Брусилівської селищної ради та інші фізичні та юридичні особи, якими заключено договір субпідряду на вивезення сміття з КП «Добробут». Підстава: рішення виконавчого комітету Брусилівської селищної ради від 03.07.2019 № 808 «Про визнання результатів засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території населених пунктів Брусилівської селищної ради» (повний текст рішення на сайті селищної ради в рубриці «офіційні документи».)

Брусилівська селищна рада