Покладання квітів у Брусилові

Дата: 09.05.2020 11:48

Сьогодні 09.05.2020 року з нагоди 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у селищі Брусилів  відбулося урочисте покладання квітів до братських могил та до обеліску Слави –  у парку, що в центрі селища.
  У зв’язку з запровадженим карантином, з метою недопущення поширення коронавірірусної інфекції КОВІД-19, захід відбувся в обмеженому форматі та з дотриманням карантинних вимог.

Віддали данину поваги та поклали квіти до пам’ятників голова районної ради Ніна Анатоліївна Рафальська, Брусилівський селищний голова Володимир Ваильович Габенець та голова Брусилівської районної  організації ветеранів війни і праці Микола Іванович Гаєвський.
  Учасники зібрання вклонились світлій пам'яті  тих, хто віддав своє життя за мирне майбутнє.
  Покладання квітів також було проведене у селах громади до пам’ятників загиблим воїнам.