Про надання допомоги

Внаслідок масштабних лісових пожеж в Овруцькому районі найбільше постраждали села Магдин, Острови, Личмани та Нижня Рудня. Багато людей залишились без даху над  головою, без речей та засобів  для існування.

Запали свічку пам’яті…

Шановні земляки, 26 квітня  в нашій країні і по всьому світу буде відзначатись 34-а річниця, яка віддаляє нас від Чорнобильської катастрофи.   Але пам'ять про безсмертний подвиг ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, які віддали своє здоров’я, а багато хто й життя, не проливши при цьому жодної краплини чужої крові, не згасне в наших серцях.    Враховуючи факт та умови карантину в нашій країні, пропоную всім небайдужим до подвигу ліквідаторів Чорнобильської катастрофи приєднатись до всесвітньої акції «Запали свічку пам'яті» і запалити вдома свічку пам'яті і виставити її на вікно, а 26 квітня знайти можливість покласти квіти до пам'ятника «Жертвам Чорнобильської трагедії», який розміщений біля Центру зайнятості, у зручний для кожного час. У наших серцях, у серцях прийдешніх поколінь житимуть імена тих, хто собою захистив світ від атомного лиха, хто передчасно пішов від нас, уражений Чорнобилем. Схилімо голови, вклонімся їм низько… А всім нам бажаємо міцного здоров’я, довгих років життя, щастя і злагоди у наших родинах, мирного неба над Україною.

Спільний проєкт Міністерства цифрової трансформації України, Фонду Ріната Ахметова та Асоціації анестезіологів України

Оглядовий серіал про те, як працюють апарати штучної вентиляції легень. Відеоінструкції підготував Денис Сурков, завідуючий відділом анестезіології та інтенсивної терапії для новонароджених обласної клінічної лікарні Дніпра, доктор медичних наук, викладач кафедри медицини катастроф і військової медицини Дніпропетровської медакадемії МОЗ України.https://osvita.diia.gov.ua/courses/covid19-ventilator

Спільна співпраця

Працівниками  Брусилівського ВП спільно з службою у справах дітей Брусилівської селищної ради    та  КУ «ЦСП» Брусилівської селищної ради  проведено профілактичний рейд.

Спадковий договір

До Брусилівського бюро правової допомоги звернувся громадянин Петро Іванченко (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, – прим. автора). Чоловіка цікавило, що таке спадковий договір та як його оформити? Консультацію з цього питання надалав фахівець Брусилівського бюро правової допомоги.

Для підтримки найбільш вразливих верств населення

В ці дні жителі Брусилівської громади - громадяни віком 80 років і старше, громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, які перебувають на соціальному обслуговуванні у КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради отримали  продуктові набори. В період карантину, поширення коронавірусної інфекції це вагома, дієва і важлива  підтримка найбільш вразливих верств населення у вигляді благодійної допомоги спільного проєкту Мінсоцполітики України з відповідальним бізнесом, а саме, з Національною мережею продуктових магазинів АТБ. Старенькі дякують.

Пенсійний фонд України задля убезпечення населення в умовах карантину закликає максимально користуватись послугами дистанційно

Залишаючись вдома, Ви можете отримати всю необхідну інформацію без особистих візитів до сервісних ценртів, скориставшись онлайн сервісами вебпорталу Пенсійного фонду України https://portal.pfu.gov.ua