У 2020 році Україна відзначає День охорони праці під девізом «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя»

Дата: 28.04.2020 09:27

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 «Про День охорони праці», щороку 28 квітня в Україні відзначають День охорони праці. Цього року він присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги - коронавірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі.

Визнаючи масштабний виклик, який постав перед урядами, роботодавцями, працівниками та суспільством усіх країн світу щодо боротьби з пандемією COVID-19, Міжнародна організація праці закликала 28 квітня, у Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі, провести заходи під гаслом  «Зупинимо пандемію: безпека і здоров’я на роботі можуть врятувати життя».

В умовах глобальної пандемії нового коронавірусу необхідно всім роботодавцям та працівникам переглянути своє ставлення до профілактики виробничого травматизму для запобігання поширенню інфекції, захисту здоров’я громадян та надання допомоги хворим.

Бережіть себе і оточуючих, відповідально ставтесь до обмежень на час карантину.

Коростишівське відділення виконавчої

дирекції Фонду соціального страхування України