Конкурс читців-декламаторів творів Лесі Українки у Брусилові
Сьогодні, у Брусилівському селищному будинку культури відбувся перший день конкурсу читців творів Лесі Українки «До тебе Україно, наша бездольна мати, струна моя перша озветься» з нагоди 153-ї річниці від дня народження великої української поетеси. У перший конкурсний день взяло участь 35 читців-декламаторів з навчальних закладів та клубних установ Брусилівщини.
Журі відзначило достойний рівень підготовки учасників цього конкурсу.
Завтра 23.02.2024 року конкурс читців продовжиться.