КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради висловлює свою повагу і вдячність Благодійній організації «Благодійний фонд «Люмос Україна» за надання допомоги в оформленні документів для отримання грошової допомоги  сім’ям з дітьми, які внаслідок війни опинилися в складних життєвих обставинах та потребують додаткової підтримки.

БО «БФ «Люмос Україна» спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Україна без сиріт» за фінансової підтримки Гуманітарного Фонду для України розпочало впровадження в Житомирській області проєкту «Комплексний захист, освіта підтримка психічного здоров’я дітей та сімей з числа ВПО в Житомирській області».

Одним із напрямів даного Проєкту є виплата багатоцільової грошової допомоги (в розмірі 6600 гривень та надаватиметься протягом 6 місяців, по 1100 гривень щомісяця). 22 лютого у Брусилівській  центральній  універсальній,  публічній  бібліотеці ім.Г.М.Ткаченка було здійснено реєстрацію 20 громадян, які проживають на території Брусилівської громади, для отримання грошової допомоги при наявності підстав:

• сім’ї, які виховують дитину з інвалідністю або дитину з особливими освітніми потребами;
  • одинокі батьки (мати чи батько), які самі виховують дитину до 18 років, в тому числі дитину з інвалідністю;
  • прийомним сім’ям.

Зазначену допомогу мали можливість отримати тільки сім’ї, які раніше НЕ ОТРИМУВАЛИ грошову допомогу та НЕ БУЛИ УЧАСНИКАМИ будь-яких програм  грошової допомоги від ООН.

Служба паліативного догляду (з наданням медико-соціальних послуг)

КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради