Сьогодні Брусилівська селищна рада за експертної та методичної підтримки проєкту Ради Європи «Зміцнення стійкості демократичних процесів через громадську участь в умовах війни та післявоєнний період» в партнерстві з ГО «Форум розвитку громадського суспільства» в межах актуалізації стратегії розвитку Брусилівської ОТГ провела стратегічну сесію пошуку ідей та рішень задля розвитку Брусилівської громади за напрямком економіка, підприємництво та інвестиції.
  Робота відбулася в малих групах за інноваційною методикою Ради Європи CivicLab та з використанням цифрової компоненти і матриці напрацювання ідей та пропозицій. Це означає, що думки всіх учасників були чітко зафіксовані, одразу проаналізовані, а результати роботи – доступні всім учасникам по завершенню заходу. Надані пропозиції будуть враховані для розробки документу «Стратегія розвитку Брусилівської громади».
  До участі у заході були запрошені представники малого та середнього бізнесу, місцевих підприємств, старости.