Йдуть у засвіти найкращі життя... Ті, кому б творити Україну, продовжувати рід український, бути нашим майбутнім. Натомість вони стають нашою історією. Героїчною пам'яттю і вічним болем...

Сьогодні, на 55 сесії 8 скликання, відзначили трьох Захисників з Брусилівської громади  за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені під час оборони територіальної цілісності України, вірність військовій присязі.

Відповідно до Указів Президента України, орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагороджені:
   Самчук Олег Вікторович - старшина, танкіст, оператор-навідник у підрозділі 72 бригади ім.Чорних Запорожців.
Загинув 11 травня 2022 року біля населеного пункту Білогорівка Сєвєродонецького району Луганської обл.
   Мілієнко Олександр Миколайович – проходив службу в  95-тій окремій десантно-штурмовій бригаді.
Загинув 31 березня 2023 року під час артилерійського обстрілу біля н.п. Кремінна.
   Собецький Олександр Леонідович - військовий медик 95-тої окремої десантно-штурмової бригади.
Загинув 28 травня 2022 року в с.Довгеньке на Харківщині.
   Почесну місію вручення виконував представник 1 відділу Житомирського РТЦК СП з м. Коростишів капітан Віктор Ляшенко.
   Цей орден не поверне до життя мужніх та хоробрих воїнів, та нехай він буде ще однією згадкою про велике серце Героїв, про їх неймовірну відвагу, про велику любов до Батьківщини.

ВІЧНА СЛАВА І ШАНА ГЕРОЯМ!