ВАКЦИНАЦІЯ Є ЕФЕКТИВНИМ МЕТОДОМ ПОДОЛАННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ В УСІХ КРАЇНАХ СВІТУ, – НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО ПІД ЧАС БРИФІНГУ. ВІДЕО

На цьому сьогодні, 04 січня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: У 2021 РОЦІ РОЗПОЧАТО РОБОТИ ЗІ СТВОРЕННЯ ІНФЕКЦІЙНОГО ВІДДІЛЕННЯ У СЕЛІ ГУЙВА

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, три об’єкта, реалізацію яких розпочато цьогоріч у рамках програми Президента «Велике будівництво», є перехідними на 2022 рік. Йдеться про:

Фахівці соціальних служб навчали фахівців служби зайнятості

Згідно постанови Кабінету Міністрів від 20.08.2021 №893 на центри зайнятості покладено функції щодо пошуку кандидатів у патронатні вихователі із числа безробітних. 29 грудня 2021 року в рамках співпраці відбулася зустріч-навчання  фахівців соціальних служб Брусилівської громади  та  фахівців Брусилівської районної філії Житомирського обласного  центру зайнятості.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ВІДТЕПЕР ЖИТЕЛІ ОБЛАСТІ ОТРИМУВАТИМУТЬ ЯКІСНІ МЕДПОСЛУГИ У РЕКОНСТРУЙОВАНОМУ ПРИМІЩЕННІ ОНКОЛОГІЧНОГО ДИСПАНСЕРУ. ФОТО

У рамках президентської програми «Велике будівництво” у 2021 році в Житомирській області здійснювалося будівництво, реконструкція та капітальний ремонт 11 об’єктів соціальної сфери, у тому числі 3 медичних закладів.

У 2021 РОЦІ ЗА КОШТИ ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ БУЛО ПРОФІНАНСОВАНО ПОНАД 300 ПРОЄКТІВ У ГРОМАДАХ

У 2021 році кошти Державного фонду регіонального розвитку обсягом 4,5 млрд гривень розподілено на реалізацію 306 проєктів. Йдеться про будівництво та реконструкцію навчальних та медичних закладів, ЦНАПів, об’єктів спортивної інфраструктури, водопостачання та водовідведення тощо. Також цьогоріч кошти ДФРР спрямовано на розбудову чотирьох індустріальних парків, облаштування яких цьогоріч включено до програми Президента України «Велике будівництво». Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій Іван Лукеря.

Вшануймо визволителів Брусилова!

У грудні 1943 року було визволено селище Брусилів від  німецько-фашистських  загарбників. Сьогодні висловлюємо слова подяки і шани ветеранам війни, які повернулися з фронтів Другої світової війни і були учасниками відбудови в післявоєнний період.

ЗА 2 РОКИ «ВЕЛИКОГО БУДІВНИЦТВА» В УКРАЇНІ ВІДНОВЛЕНО ВЖЕ ПОНАД 40% ОСНОВНИХ ДОРІГ, – ПРЕЗИДЕНТ

Протягом двох років реалізації інфраструктурної програми «Велике будівництво» в Україні було відремонтовано та збудовано вже понад 14 000 км основних доріг. Про це під час Форуму «Велике будівництво: Дороги та мости» повідомив ініціатор програми Президент України Володимир Зеленський.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: У 2021 РОЦІ В ОБЛАСТІ РЕАЛІЗОВУЄТЬСЯ 43 ОБ’ЄКТИ ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Цьогоріч у рамках президентської програми «Велике будівництво» реалізовується 43 об’єкти будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автодоріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області.