Відкриття  новорічної ялинки в Брусилові

Відкриття новорічної ялинки в Брусилові

Сьогодні в Брусилові засвітилися новорічні  вогні на святковій ялинці, яку прикрасили працівники КУ «Добробут» Брусилівської селищної ради. З чудовими зимовими святами,  яких з  нетерпінням чекають всі - і дорослі, і діти, всіх присутніх  на святі привітав   Брусилівський селищний голова Володимир Васильович  Габенець.  На святкове дійство до дітей  із далеких просторів завітав і святий  Миколай. Діти та дорослі із задоволенням брали участь в іграх та конкурсах. Гарного настрою всім додавала і погода, адже напередодні випав сніжок, тож діти мали можливість погратися в сніжки та покататися на імпровізованому катку біля Будинку культури. А по завершенню свята всі діти, які прибули на свято відкриття ялинки, отримали солодощі від Брусилівської селищної ради.   Вітаємо всіх із наступаючим Новим роком та різдвяними святами! Хай збуваються всі наші мрії натхненні. Хай ласкою щедрою всіх  Господь огорта й дарує всім многі і благії літа!!!!

Упродовж 2020-2021 років побудовано та оновлено понад 10 тис. км доріг, 560 мостів, майже 400 шкіл та дитсадків, — Прем’єр-міністр

Наступного року в Україні заплановано реалізацію амбітних проектів, серед яких початок будівництва концесійного автобану Краковець — Броди — Рівне. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час «Години запитань до Уряду» у Верховній Раді 17 грудня.

Вакцини від COVID-19 у рази зменшують вірогідність важкого перебігу хвороби та госпіталізації, — Наталія Остапченко

На цьому сьогодні, 20 грудня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

ЗАКЛИКАЮ ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ ЗУСТРІТИ НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ СВЯТА ВАКЦИНОВАНИМИ, — НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО

На цьому сьогодні, 17 грудня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: У 2021 РОЦІ В ОБЛАСТІ ВІДНОВЛЕНО НИЗКУ ОБ’ЄКТІВ СОЦІАЛЬНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

У рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» у 2021 році у Житомирській області здійснюється будівництво, реконструкція та капітальний ремонт 11 об’єктів соціальної сфери, серед яких 3 медичні заклади, 3 заклади спорту, 2 дитячих садочка, 1 заклад культури, 1 школа, 1 ЦНАП.

ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ: ВЕРХОВНА РАДА ПІДТРИМАЛА ЗАКОНОПРОЄКТИ, ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ФІСКАЛЬНІ СТИМУЛИ ДЛЯ ІНДУСТРІАЛЬНИХ ПАРКІВ

Верховна Рада України прийняла у першому читанні два законопроєкти №5688 та №5689, які передбачають низку фіскальних стимулів для інвесторів в індустріальні парки (ІП). Зокрема, йдеться про звільнення від податку на прибуток резидентів ІП на 10 років за умови його реінвестування у розвиток інвестиційного проєкту. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

ДЕПУТАТИ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ УХВАЛИЛИ РІШЕННЯ ЩОДО ВСТАНОВЛЕННЯ У ОБЛАСНОМУ ОНКОДИСПАНСЕРІ ЛІНІЙНОГО ПРИСКОРЮВАЧА, — ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО

Сьогодні, 16 грудня, на сесії Житомирської обласної ради було прийнято рішення щодо реалізації проєкту з будівництва необхідної інфраструктури та встановлення сучасного лінійного прискорювача у Житомирському обласному онкологічному диспансері, реконструкція якого цьогоріч здійснюється завдяки програмі Президента України «Велике будівництво».

ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО: БЮДЖЕТ НА 2022 РІК ПЕРЕДБАЧАЄ 3,5 МЛРД ГРН ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТІВ ПРОГРАМИ «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» НА ЖИТОМИРЩИНІ

Сьогодні на черговій 8-ї сесії Житомирської обласної ради депутатським корпусом у повному складі було прийнято бюджет області на 2022 рік.