У рамках президентської програми «Велике будівництво” у 2021 році в Житомирській області здійснювалося будівництво, реконструкція та капітальний ремонт 11 об’єктів соціальної сфери, у тому числі 3 медичних закладів.

 Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, 8 об’єктів завершено у 2021 році, на реалізацію яких цьогоріч витрачено 103,5 млн грн із державного фонду регіонального розвитку та 30,0 млн грн із місцевих бюджетів громад.

 Серед реалізованих проєктів найбільш вагомим є реконструкція Житомирського обласного онкологічного диспансеру. Це єдиний спеціалізований заклад області, який надає увесь спектр висококваліфікованої медичної допомоги онкохворим жителям Житомирщини.

  Основною проблемою медичного закладу була його невідповідність сучасним вимогам на фоні збільшення кількості пацієнтів.

  Аварійні приміщення, черги в коридорах, відсутність елементарних умов для санітарно-гігієнічних процедур негативно вливали на якість надання медичних послуг.

  Завдяки проєкту з реконструкції до головного корпусу прибудовано поліклінічне відділення та виконано ремонт внутрішніх приміщень.

 Проєкт профінансовано у сумі 61,5 млн грн із державного фонду регіонального розвитку та у сумі 32,5 млн грн з обласного бюджету.

 Площу медичного закладу збільшено приблизно на 1 тис. м кв.

 Нагадаємо, що у 2021 році в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирській області також реалізовується 43 об’єкти дорожньої інфраструктури.

Фото без описуФото без описуФото без опису