ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: В ШЕСТИ МОДЕРНІЗОВАНИХ ПРИЙМАЛЬНИХ ВІДДІЛЕННЯХ У ЛІКАРНЯХ ОБЛАСТІ ВСТАНОВЛЕНО НОВІ КТ

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» в Житомирській області активно розбудовується мережа закладів охорони здоров’я – будівництво амбулаторій, реконструкція лікарень та модернізація приймальних відділень.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: У 2022 РОЦІ В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ РОЗПОЧНЕТЬСЯ БУДІВНИЦТВО ЛЬОДОВОЇ АРЕНИ

Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, у рамках ініційованої Президентом Володимиром Зеленським програми “Велике будівництво” найближчими роками в Україні будуть зведені 19 нових льодових комплексів згідно з міжнародними стандартами, на яких можна буде займатися фігурним катанням і хокеєм.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: РЕМОНТ БУДІВЛІ БАСЕЙНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ СПОРТИВНОЇ ШКОЛИ “АВАНГАРД” НА ЗАВЕРШАЛЬНІЙ СТАДІЇ

У рамках реалізації програми Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи “Авангард” в м. Житомир вже на завершальній стадії.

До уваги громадян!

Шановні громадяни, з метою недопущення корупційної складової з боку особового складу та працівників Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області та своєчасного реагування на зловживання владою посадовими особами ДСНС.

ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО: ПЕРЕКОНАНИЙ, ЩО НОВІ НОУТБУКИ ДОПОМОЖУТЬ ОСВІТЯНАМ ЖИТОМИРЩИНИ ЗДІЙСНЮВАТИ НАВЧАННЯ НА БІЛЬШ ЯКІСНОМУ РІВНІ

В рамках робочого візиту до Коростенського району, 08 грудня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко долучився до вручення ноутбуків освітянам гімназії імені В.П. Фількова Лугинської селищної ради. Також участь у заході взяли представники Коростенcької РДА, Лугинської громади та освітяни навчального закладу, а також народний депутат України Арсеній Пушкаренко.

ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО: АМБУЛАТОРІЯ У СЕЛІ ХОЧИНЕ Є ПРИКЛАДОМ РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ ГРОМАД ЖИТОМИРЩИНИ В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО”

08 грудня голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, в рамках робочої поїздки до Коростенського району, відвідав  амбулаторію у селі Хочине Олевської громади.

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19 КРИТИЧНО ВАЖЛИВА ДЛЯ СТРИМУВАННЯ ПАНДЕМІЇ, — НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО ПІД ЧАС БРИФІНГУ. ВІДЕО

Про це сьогодні, 08 грудня, розповіла перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЗАВЕРШЕНО ВСІ РЕМОНТНІ РОБОТИ АВТОДОРОГИ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ С 060902 ЖЕРЕВЦІ-МИРОЛЮБІВ

Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації. Так, в рамках програми Президента України «Велике Будівництво» наразі на ділянці автодороги місцевого значення  С 060902 Жеревці-Миролюбів через Зарічку, Миколаївку, Топільню км 11+850- км 14+250 завершено всі ремонтні роботи, передбачені проєкно-кошторисною документацією.