Відбувся фестиваль колядок та щедрівок  "Коляда Івану Огієнку"

Відбувся фестиваль колядок та щедрівок "Коляда Івану Огієнку"

14 січня  у Брусилівському селищному Будинку культури відбувся традиційний фестиваль колядок та щедрівок "Коляда Івану Огієнку", присвячений 140-ій річниці від дня народження нашого славного земляка, відомого вченого, літератора, мовознавця,  перекладача та громадського діяча Івана Огієнка, митрополита Української автокефальної православної церкви Іларіона, людини котра все своє життя пристрасно і одержимо творила Україну і стала духовним світочем української нації. 2022 рік в Житомирській області оголошений Роком Івана Огієнка. На фестивалі звучали колядки та щедрівки у виконанні аматорів клубних установ та парафіян різних конфесій Брусилівщини.

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 14 СІЧНЯ БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО МАЙЖЕ 900 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

З 06 січня 2022 року в Україні розпочалося введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше. Відповідний наказ підписав Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР: ЦЬОГО РОКУ МАЄ РОЗПОЧАТИСЯ МОДЕРНІЗАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПУНКТІВ ПРОПУСКУ

Під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля 13 січня відбулася нарада з питань модернізації міжнародних автомобільних пунктів пропуску через державний кордон. У нараді взяли участь Міністр інфраструктури Олександр Кубраков, Міністр юстиції Денис Малюська, представники Міністерства фінансів, Державної прикордонної служби та Державної митної служби.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО: ЦЬОГОРІЧ ПЛАНУЄМО ОНОВЛЕННЯ НЕ МЕНШЕ 5 ТИС. КМ ДОРІГ, – ПРЕМ’ЄР-МІНІСТР

У 2022 році Уряд має амбітні цілі у сфері розвитку інфраструктури в межах програми Президента «Велике будівництво». Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання Кабінету Міністрів України 12 січня.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: В ОВРУЧІ ТРИВАЄ РЕКОНСТРУКЦІЯ СТАДІОНУ «ЮНІСТЬ»

Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, у рамках президентської програми «Велике будівництво» цьогоріч продовжиться реконструкція стадіону «Юність» у м. Овручі.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: У 2021 РОЦІ РЕМОНТ ДОРІГ ПРОВЕДЕНО В УСІХ РАЙОНАХ ОБЛАСТІ

У 2021 році у рамках програми Президента України «Велике будівництво»   в Житомирській області активно розбудовувалася дорожня інфраструктура – автошляхи місцевого та державного значення.

Підведено підсумки конкурсу новорічно-різдвяних локацій

11 січня відбулося засідання комісії з визначення переможців конкурсу новорічних локацій. До складу комісії ввійшли: Брусилівський селищний голова Володимир Габенець, секретар селищної ради Віктор Шкуратівський, секретар виконкому Ірина Войцехівська, заступник селищного голови Світлана Приходько та начальник відділу культури, туризму та ЗМІ Лариса Філоненко.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: У 2022 РОЦІ ПРОДОВЖИТЬСЯ РЕКОНСТРУКЦІЯ ПЛАВАЛЬНИХ БАСЕЙНІВ У БЕРДИЧЕВІ ТА ЖИТОМИРІ

У Житомирській області триває реалізація програми Президента «Велике будівництво». Зокрема у 2022 році буде реалізовано ряд спортивних проєктів, серед яких будівництво спортивних майданчиків, стадіонів та басейнів.