ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: БІЛЬШЕ 70 ДІТЕЙ ВІДВІДУЮТЬ СУЧАСНИЙ САДОЧОК У ЧОПОВИЧАХ

У 2020 році завдяки програмі Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» реалізовано важливий соціальний проєкт – будівництво нового дитячого садка.

У приміщенні відділу «Центр надання адміністративних послуг» Брусилівської селищної ради встановлено термінал самообслуговування

Для зручності при здійсненні оплати адміністративного збору за платні адміністративні послуги у приміщенні відділу «Центр надання адміністративних послуг» Брусилівської селищної ради встановлено термінал самообслуговування.

ПРОЙДІТЬ ПОВНИЙ КУРС ВАКЦИНАЦІЇ ДЛЯ ДОСЯГНЕННЯ МАКСИМАЛЬНОГО РІВНЯ ЗАХИСТУ ВІД COVID-19, – НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО ПІД ЧАС БРИФІНГУ. ВІДЕО

На цьому сьогодні, 31 січня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

Стереотипи під час вибору професії

28 січня 2022 року з 10 –А класом Брусилівського ліцею №1 ім. Івана Огієнка була дуже цікава розмова - що саме впливає на вибір професії. Адже вони дорослішають і питання професійного вибору  вже перестає бути просто мрією, а стає необхідністю. В цей час і виникають запитання: хто я? Які я маю здібності? Який мій життєвий ідеал? Ким я хочу стати?

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 31 СІЧНЯ БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 8 500 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

З 06 січня 2022 року в Україні розпочалося введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше. Відповідний наказ підписав Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Вакцинуються жителі Соловіївського старостинського округу

За інформацією фахівця з фізичної реабілітації КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради Лариси Сікалюк, днями було організовано та проведено вакцинацію 32 жителів Соловіївського старостинського округу. Її провели працівники КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Брусилівської селищної ради у Дивині та Соловіївці. Особі з інвалідністю першої групи Володимиру Губатюку вакцинацію проведено за його місцем проживання. Цій важливій справі передувала інформаційно-роз’яснювальна робота старости Брусилівської селищної ради Алли Радченко та фахівця з фізичної реабілітації Лариси Сікалюк.

У співпраці з благодійними фондами

Завдяки співпраці з Міжнародним Благодійним фондом «Відкрите серце» (Житомир, Коростень) днями Комунальна установа «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради отримала гуманітарний вантаж (одяг, взуття, постільна білизна, ковдри (б/у). Благодійну гуманітарну допомогу вже отримали 18 сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, сім’ї учасників АТО/ООС, багатодітні сім’ї, сім’ї в яких проживають особи з інвалідністю та діти з інвалідністю. Це жителі Брусилова та шести старостинських округів.

МІНФІН: УКРАЇНА ТА СВІТОВИЙ БАНК УСПІШНО ЗАВЕРШИЛИ ДРУГИЙ ПРОЕКТ З ПОКРАЩЕННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ НА 450 МЛН ДОЛАРІВ США

У рамках виконання угоди з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) в Україні реалізовано «Другий проект покращення автомобільних доріг та безпеки руху». Наприкінці грудня 2021 року МБРР здійснив останній платіж у рамках зазначеного проекту. Загальна сума цього кредиту від МБРР становить 450 млн дол. США. Цей проект розпочався ще у 2012 році і відіграв важливу роль у розбудові мережі швидкісних автомобільних доріг України. Він став одним із найбільших проектів у кредитному портфелі МБРР. Про це повідомив заступник Міністра фінансів Олександр Кава.

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 28 СІЧНЯ БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 7 500 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ