ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: У 2021 РОЦІ В ОБЛАСТІ РЕАЛІЗОВУЄТЬСЯ 43 ОБ’ЄКТИ ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Дата: 24.12.2021 15:09

Цьогоріч у рамках президентської програми «Велике будівництво» реалізовується 43 об’єкти будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автодоріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області.

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, на даний час влаштовано 88,15 км верхніх шарів покриття, по 17 об’єктам роботи завершено, а це 55,49 км автошляхів.

Деталі тут: https://zhtrda.zht.gov.ua/velyke-budivnytstvo-na-zhytomyrshchyni-u-2021-rotsi-v-oblasti-realizovuietsia-43-ob-iekty-dorozhnoi-infrastruktury-video/