Дякуємо за подарунки!

10.01.2021 року завдячуючи Мотицькому Леоніду Станіславовичу, голові районного відділення ГО «Земляцтво Житомирян» забезпечено 30 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах подарунками Хеппі Міл - McDonald's та сім'ї в якій виховується 5 неповнолітніх дітей подаровано санчата.  Щиро дякуємо Вам за Вашу доброту, чуйність та підтримку дітей, які опинились у складних життєвих обставинах. Хай Вам Бог посилає міцне здоров’я, радість і щастя, благополуччя і достаток.

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19 В РАЗИ ЗМЕНШУЄ ВІРОГІДНІСТЬ ГОСПІТАЛІЗАЦІЇ, – НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО ПІД ЧАС БРИФІНГУ. ВІДЕО

На цьому сьогодні, 10 січня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

Аліменти на дитину: як оформити та яка відповідальність за  ухилення від їх сплати

Аліменти на дитину: як оформити та яка відповідальність за ухилення від їх сплати

Утворення нової сім’ї не звільняє від обов’язку утримувати неповнолітніх дітей, які залишилися від попереднього шлюбу. Здається, що це аксіома, адже колишніх дітей не буває. Як оформити аліменти на дитину та яка відповідальність передбачена за ухилення від їх сплати.

Правила поведінки на водоймах взимку

З метою запобігання надзвичайних подій, слід дотримуватися наступних правил поведінки на льоду: 1) при переході замерзлої водойми необхідно користуватися обладнаними льодовими переправами або прокладеними стежками;  2) міцність льоду перевіряють товстою палицею (жердиною), ударяючи нею (2-3 рази в одне і те ж місце) якнайдалі від себе; категорично забороняється випробовувати міцність льоду ударами ногами;  3) небезпечні місця на льоду, як правило, темніші інших, небезпечний каламутний, мало прозорий і білий лід; 4) переправлятися краще групою, дотримуючись дистанції один від одного 5-6 метрів; 5) користуватися майданчиками для катання на ковзанах дозволяється лише після ретельної перевірки міцності льоду; товщина льоду повинна бути не менше 12 см, а при масовому катанні не менше 25 см; 6) лижникам перед виходом на лід рекомендується зняти петлі лижних палиць з рук і лямку рюкзака з одного плеча, а також розстібнути кріплення лиж; ці приготування забезпечать свободу рухів у разі несподіваного провалу під лід; під час руху лижник, який іде першим, ударами палиць перевіряє міцність льоду та контролює його стан; 7) якщо лід недостатньо міцний, потрібно припинити рух і повертатися назад своїми слідами; не панікуйте, не біжіть; час безпечного перебування людини у воді: - При температурі води 24°С час безпечного перебування становить 7-9 годин; - При температурі води 5-15°С - від 3,5 годин до 4,5 годин; - Температура води 2-3°С являється смертельною для людини через 10 -15 хв; - При температурі води менше 2°С - смерть може настати через 5-8 хв.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: В ОБЛАСНОМУ ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНОМУ ДИСПАНСЕРІ ТРИВАЄ ОБЛАШТУВАННЯ ІНФЕКЦІЙНОГО ВІДДІЛЕННЯ

У рамках програми Президента України “Велике будівництво” реалізується проєкт із реконструкції лікувального корпусу обласного протитуберкульозного диспансеру під інфекційне відділення.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: У 2022 РОЦІ БУДЕ ВІДРЕСТАВРОВАНО ЗАКЛАДИ КУЛЬТУРИ В ОБЛАСНОМУ ЦЕНТРІ

У 2022 році у Житомирській області продовжиться реалізація національної програми «Велике будівництво», ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським, перелік об’єктів якої буде розширено.

Конкурс на кращу новорічно-різдвяну локацію

Брусилівська селищна рада оголосила конкурс на кращу новорічно-різдвяну локацію серед підприємств, установ та організацій усіх форм власності на території громади. Фото локацій прийматимуться до 07 січня 2022 року. Оприлюднюємо локації, які вже подані на конкурс.

ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО: У 2021 РОЦІ У РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА «ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО» НА ЖИТОМИРЩИНІ РЕАЛІЗОВАНО 33 ПРОЄКТИ МЕДИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ

Впродовж 2021 року у Житомирській області в рамках президентської програми «Велике будівництво» у 22 громадах було реалізовано 33 проєкти медичної інфраструктури.

Правовий захист дітей з інвалідністю

Всі діти на території України, незалежно від раси, кольору шкіри, статі, мови, релігії, політичних або інших переконань, національного, етнічного або соціального походження, майнового стану, стану здоров’я та народження дітей і їх батьків (чи осіб, які їх замінюють) або будь-яких інших обставин, мають рівні права і свободи.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ВПРОДОВЖ 2021 РОКУ В ОБЛАСТІ ВІДРЕМОНТОВАНО БІЛЬШЕ ПІВ СОТНІ КІЛОМЕТРІВ МІСЦЕВИХ АВТОДОРІГ. ВІДЕО

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, у рамках президентської програми «Велике будівництво», на території області впродовж 2021 року влаштовано 88,15 км верхніх шарів покриття, по 17 об’єктам роботи завершено, а це 55,49 км автошляхів.