ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ПРЕЗИДЕНТА ЗДІЙСНЕНО КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ВНУТРІШНІХ ПРИМІЩЕНЬ БАСЕЙНУ ЖДЮСШ «АВАНГАРД»

У рамках програми Президента «Велике будівництво» цьогоріч проведено капітальний ремонт будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард».

ВІДСЬОГОДНІ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДІЮТЬ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ «ЖОВТОЇ» ЗОНИ, — НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО

На цьому сьогодні, 23 грудня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

Оголошено переможця конкурсу

22 грудня 2021 року відбулося засідання  конкурсної  комісії з проведення конкурсного добору на посаду бібліотекаря бібліотеки-філіалу села Осівці Брусилівської центральної універсальної публічної бібліотеки імені Г.М.Ткаченка.

З 23 ГРУДНЯ ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ ПЕРЕХОДИТЬ ІЗ «ЧЕРВОНОЇ» ДО «ЖОВТОЇ» ЗОНИ ЕПІДНЕБЕЗПЕКИ, — НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО. ВІДЕО

На цьому сьогодні, 22 грудня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ДІЛЯНОК АВТОДОРОГИ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ С061031

Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації. Так, у рамках програми Президента України «Велике будівництво» здійснюється капітальний ремонт автодороги місцевого значення С061031 ((М-06) – Кременець – Біла Церква) – Софіївка – Панасівка- Филинці – (Шепетівка-Бердичів) км 5+200 – км 8+800.

Інформація до відома

Житомирське районне управління ГУ ДСНС України у Житомирській області інформує, що новою редакцією пункту 9 Порядку подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб'єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.06.2013 № 440 (із змінами) удосконалено процедуру подання і реєстрації декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єкта господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, а також надано можливість суб’єкту господарювання подавати декларацію в електронній формі через Єдиний державний портал адміністративних послуг, у тому числі через інтегровану з ним інформаційну систему ДСНС.

ФІСКАЛЬНІ СТИМУЛИ ДЛЯ ІНВЕСТОРІВ ІНДУСТРІАЛЬНИХ ПАРКІВ – АРГУМЕНТ НА КОРИСТЬ УКРАЇНСЬКИХ ГРОМАД, – ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ

Законопроєкти щодо фіскальних стимулів, які минулого тижня у першому читанні ухвалила Верховна Рада, стануть позитивним «аргументом» для пожвавлення залучення зовнішніх та внутрішніх інвестицій. Про це у своїй колонці для видання НВ зазначив Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: НА АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРОГАХ ОБЛАСТІ ВСТАНОВЛЕНО 27 АМОРТИЗАЦІЙНИХ ПРИСТРОЇВ

У рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» у 2021 році  та Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2023 року у Житомирській області встановлено 27 амортизаційних пристроїв – «демпферних систем».

ЄДИНИМ СПОСОБОМ ЗМЕНШИТИ МАСШТАБ ПАНДЕМІЇ COVID-19 Є ВАКЦИНАЦІЯ, — НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО. ВІДЕО

На цьому сьогодні, 21 грудня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.