Долучаємось до участі в реалізації експериментального проєкту

На засіданні виконавчого комітету Брусилівської селищної ради, що відбувся  2 лютого цього року, прийнято рішення про намір Брусилівської селищної ради взяти участь в реалізації експериментального проєкту з організації в територіальних громадах соціальної роботи з сім’ями та дітьми, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: АВТОМОБІЛЬНУ ДОРОГУ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ ЛУГИНИ-СОЛОВ’Ї ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ

Про це повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації. Так, у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» завершено капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С060906 Лугини-Солов’ї км 0+550- км 2+400.

ЗДОРОВА УКРАЇНА: НА ЖИТОМИРЩИНІ ЗАПЛАНОВАНО БУДІВНИЦТВО 200 СУЧАСНИХ МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИХ СПОРТИВНИХ МАЙДАНЧИКІВ

В рамках загальнонаціональних програм«Велике будівництво» та «Здорова Україна», які ініціював Президент України Володимир Зеленський, на Житомирщині заплановано будівництво 200 сучасних мультифункціональних спортивних майданчиків розміром 140м², 10м х 14м для занять фізичною культурою та спортом.

ЗАПИШІТЬСЯ НА ВАКЦИНАЦІЮ ВЖЕ СЬОГОДНІ ТА ЗАХИСТИТЬ СВОЄ ЖИТТЯ, – ВІКТОР ГРАДІВСЬКИЙ ПІД ЧАС БРИФІНГУ

На цьому сьогодні, 03 лютого, наголосив заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

Про опіку та піклування

Про опіку та піклування, їх завдання, органи, що цим займаються та коло осіб, які потребують опіки та піклування розповідає завідувач сектору Брусилівське бюро правової допомоги Юрій Ободзінський.

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 03 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 10 100 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

З 06 січня 2022 року в Україні розпочалося введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше. Відповідний наказ підписав Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

УКРАЇНА ЗАЦІКАВЛЕНА В ДОЛУЧЕННІ НІДЕРЛАНДІВ ДО ПРОЄКТУ З БУДІВНИЦТВА ЛІКАРЕНЬ ТА РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ

Україна зацікавлена в долученні Нідерландів до модернізації українських лікарень і покращення медичних послуг. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ за результатами переговорів з Прем’єр-міністром Королівства Нідерланди Марком Рютте у Києві.

ВАКЦИНОВАНІ – ЗАХИЩЕНІ: НА ЖИТОМИРЩИНІ ДІЮТЬ 5 ЦЕНТРІВ МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ПРОТИ COVID-19

В Україні триває вакцинація населення проти COVID-19, під час якої всі охочі віком від 18 років можуть щепитися в найближчому центрі масової вакцинації 7 днів на тиждень.

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 02 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 9 600 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЩЕ БЛИЗЬКО ТИСЯЧІ ДІТЕЙ ОБЛАСТІ НАВЧАТИМУТЬСЯ У СУЧАСНИХ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ. ІНФОГРАФІКА

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» у Житомирській області триває реалізація низки важливих проєктів, серед яких і соціальні об’єкти, необхідні для забезпечення усіх потреб жителів територіальних громад.