Фото без опису     Як приємно, що в наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та допомоги є  такі люди, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої.

Чергову гуманітарну допомогу від  Ради Лицарів Колумба при парафії Святої Трійці м.Радомишль отримала Брусилівська селищна рада 27 лютого  2023 року. Допомогу  у вигляді продуктів харчування отримали 100 осіб з І групою інвалідності, сім’ї, де є діти з інвалідністю, особи, які визнані судом недієздатними та обмежено дієздатними.

Дуже приємно жити з людьми, які вболівають за життя і здоров’я мешканців нашої громади. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців. Хочеться ще раз щиро подякувати за Вашу підтримку та за Ваші щирі і чуйні серця.

Наталія Гальченко, фахівець з фізичної реабілітації КУ «Центр надання соціальних послуг» Брусилівської селищної ради