ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ПІДПИСАНО ДОГОВІР НА РЕКОНСТРУКЦІЮ ЖИТОМИРСЬКОГО АЕРОПОРТУ, — ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО

Сьогодні, 07 лютого, у Житомирській облдержадміністрації урочисто підписано договір на реконструкцію злітно-посадкової смуги міжнародного аеропорту «Житомир» імені Сергія Корольова.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЄ ПРИЙОМ ПРОПОЗИЦІЙ ДЛЯ УЧАСТІ В ТЕНДЕРІ З РЕКОНСТРУКЦІЇ АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ М-06 КИЇВ – ЧОП

У рамках програми Президента «Велике будівництво» у 2022 році стартує відновлення проблемної ділянки однієї з найзавантаженіших транспортних артерій країни – траси М-06 Київ ? Чоп.

ЩЕПЛЕННЯ ДОЗВОЛЯЄ ЗАХИСТИТИ СЕБЕ ТА ОТОЧУЮЧИХ ВІД ВАЖКОГО ПЕРЕБІГУ ХВОРОБИ, – ВІКТОР ГРАДІВСЬКИЙ ПІД ЧАС БРИФІНГУ. ВІДЕО

На цьому сьогодні, 07 лютого, наголосив заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 07 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 11 800 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

З 06 січня 2022 року в Україні розпочалося введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше. Відповідний наказ підписав Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Послуги дітям з інвалідністю

Як це важливо-зробити кроки назустріч тим, хто потребує підтримки та спілкування більше, ніж іграшок. Мова йде про дітей з інвалідністю. Звичайно, що сім’я є головним ресурсом наших дітей. І найкращий спосіб допомоги дитині раннього віку в тому, щоб допомагати її батькам підтримувати таку дитину. З цією метою у  2022 році та надалі  Брусилівська селищна рада буде робити все можливе для підтримки сімей, де виховуються діти з інвалідністю. Передусім, це підтримка у наданні необхідних соціальних послуг та сприяння в отриманні реабілітаційних послуг дітям з інвалідністю, хворим дітям, які не мають інвалідності.

До уваги сімей, де виховуються діти з інвалідністю

Інформуємо вас про те, що Комунальне некомерційне підприємство «Житомирський спеціалізований будинок дитини» надає медико-соціальні послуги дітям з інвалідністю не лише вихованцям будинку дитини, але й дітям, віком від народження до 14 років, які потребують, як раннього втручання так і реабілітаційних послуг, в залежності від їх потреб та стану здоров’я. Реабілітаційні послуги дітям з інвалідністю надаються згідно постанови Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 р. № 309 «Про затвердження використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю», іншим категоріям дітей на платній та безоплатній основі. Мета установи-допомогти дитині жити незалежним самостійним життям настільки, наскільки це можливо.