Фото без опису  На цьому сьогодні, 07 лютого, наголосив заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський під час щотижневого онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

 Також він повідомив, що з середини січня на Житомирщині спостерігається стрімке зростання хворих на коронавірус.

«Загалом у стаціонарах сьогодні лікуються 1110 хворих на коронавірус. Кисневу підтримку отримують 580 людей. Під апаратами ШВЛ – 29 хворих», – розповів Віктор Градівський.

 Заступник голови Житомирської ОДА також додав, що найближчим часом Міністерство охорони здоров’я розподілить ліки «Молнупіравір» та відправить їх у регіони. Більш детальну інформацію слід відстежувати на сайті обласної державної адміністрації.

  «Молнупіравір» – це противірусний препарат прямої дії, який запобігає розмноженню вірусу та знижує ризик важкого перебігу хвороби. Препарат випускається у формі пігулок, зареєстрований та дозволений до екстреного застосування.

  Станом на 07 лютого від COVID-19 у Житомирській області вакциновано 916 407 осіб. Зараз у лікарнях області знаходиться лише 7 % пацієнтів із важким перебігом хвороби, які вакциновані двома дозами від COVID-19.

 Дотримуйтеся рекомендацій МОЗ щодо термінів бустерного щеплення. Бустер – це додатковий захист, якого потребує ваш організм вже сьогодні.

  Станом на 07 лютого в Житомирській області бустерну дозу вакцини проти COVID-19 отримали 11 868 жителів.

  Дивіться детальніше у ВІДЕО нижче.

 Нагадаємо, що за минулу добу, 06 лютого, у Житомирській області зареєстровано 1188 нових лабораторно підтверджених та 5 летальних випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.