ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 02 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 9 600 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

З 06 січня 2022 року в Україні розпочалося введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше. Відповідний наказ підписав Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЩЕ БЛИЗЬКО ТИСЯЧІ ДІТЕЙ ОБЛАСТІ НАВЧАТИМУТЬСЯ У СУЧАСНИХ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ. ІНФОГРАФІКА

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» у Житомирській області триває реалізація низки важливих проєктів, серед яких і соціальні об’єкти, необхідні для забезпечення усіх потреб жителів територіальних громад.

Перерахунки пенсій з 1 січня 2022 року

На виконання постанови Кабінету Міністрів України № 1052 від 11.10.2021, якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 674 від 03.08.2020, з 01 січня  2022 року проведено перерахунки пенсій у зв’язку з втратою годувальника, призначених відповідно до частини четвертої статті 41 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб”.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: НА ДОРОЗІ Н-03 ПРОВОДЯТЬСЯ РОБОТИ ІЗ ВЛАШТУВАННЯ ОСВІТЛЕННЯ

Цьогоріч у Житомирській області в рамках програми Президента України «Велике будівництво» тривають роботи з влаштування освітлення автомобільної дороги загального користування державного значення Н-03 Житомир – Чернівці.

Щодо пенсійного забезпечення жінок, які народилися у період з 1 січня 1962 року по 31 грудня 1962 року

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2021 року № 963 “Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб у 2022 році та в подальшому” (далі – Постанова № 963) передбачено, зокрема, встановлення при призначенні пенсій за віком жінкам, які народилися у 1962 році, щомісячного підвищення в розмірі 9 відсотків пенсії, обчисленої відповідно до статті 27 Закону України від 09 липня 2003 року № 1058-IV “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” (далі – Закон № 1058).   Підвищення до пенсій встановлюється при дотриманні таких умов:

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 01 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 8 900 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

За допомогу дітям держава надає привілеї, виплачує заробітну плату і нараховує робочий стаж

В Україні діє програма патронатних вихователів. Для цього не обов’язково мати педагогічну освіту. Патронат над дитиною – тимчасовий догляд за дитиною (від 1 місяця і більше, за Вашим бажанням), яка опинилась у складних життєвих обставинах.