Про скликання сорок другої сесії Брусилівської селищної ради 7 скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відбудеться сорок друга  сесія селищної ради 7 скликання  19 лютого  2020  року  о  10 годині в залі засідань селищної  ради.

15:01:12 10.02.2020

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території на вул. Молодіжна в с. Містечко, Брусилівського району, Житомирської області.  1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

15:58:02 07.02.2020

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території на вул. Садова в с. Ковганівка, Брусилівського району, Житомирської області.  1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

15:43:12 07.02.2020

До відома зацікавлених представників бізнесу !

Інформуємо, що з метою розширення двостороннього торговельно- економічного співробітництва з країнами СС, популяризації України та вітчизняних виробників за кордоном, а також залучення інвестицій в український бізнес, Громадська Спілка «Міжнародний центр сприяння підприємництву», спільно з Посольством України в Словацькій Республіці та компанією «Нова Інтернаціональна Корпорація» організовує проведення 20-21 лютого 2020 року у м. Сенец (Словаччина) Українсько-Словацького бізнес-форуму.

14:46:50 06.02.2020

"Жива вода" запрошує

29 січня 2020 року о 14.00 у приміщенні Брусилівського селищного Будинку культури відбудеться чергове засідання літературно-мистецького об'єднання "Жива вода".

14:45:40 28.01.2020

НОВІ РАХУНКИ. ДО УВАГИ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ, БАНКІВСЬКИХ УСТАНОВ, ЮРИДИЧНИХ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ

З 1 січня 2020 року Державна казначейська служба України (далі – Казначейство) перейшла на ведення бухгалтерського обліку за Планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 №1203, із змінами та доповненнями (далі – План рахунків №1203).   Відповідно з 01.01.2020 введено в дію нові рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного та місцевих бюджетів, рахунки в системі електронного адміністрування ПДВ, системі електронного адміністрування реалізації пального і спирту етилового, рахунки для зарахування єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування та депозитні рахунки митних органів, рахунки для зарахування власних надходжень, відкриті за Планом рахунків №1203 з урахуванням міжнародного номеру банківського рахунка IBAN, який налічує 29 знаків, відповідно до вимог постанови правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 “Про запровадження міжнародного банківського рахунку (IBAN) в Україні” (зі змінами).

14:42:22 11.01.2020