О Г О Л О Ш Е Н Н Я

15.04.2019 року о 12.00 в залі засідань Брусилівської селищної ради за адресою : вул. Небесної Сотні , 2 , смт.Брусилів, Житомирська область, відбудеться громадське обговорення проектів договорів про співробітництво територіальних громад, а саме: Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади та територіальної громади сіл Ставище, Йосипівна, Костівці, Високе.

14:56:41 09.04.2019

Запрошуємо школярів до участі в конкурсі "На Чорнобиль журавлі летіли"

Відділ культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Брусилівської селищної ради, Брусилівський селищний Будинок культури та Брусилівська районна громадська організація «Союз Чорнобиль»   запрошують школярів 2-4 класів, 5-8 класів та 9-11 класів Брусилівщини до участі в конкурсі «На Чорнобиль журавлі летіли», який проводиться в рамках заходів до 33-х роковин Чорнобильської трагедії. Конкурс проходитиме 18 квітня 2019 року - в селищному Будинку культури - конкурс малюнків «Чорнобильська палітра», в Брусилівській дитячій музичній школі - конкурс читців «Зірка полину». Початок о 9 год.30 хв. В конкурсі читців «Зірка полину» учасники представляють по одному поетичному твору на чорнобильську тематику, в конкурсі малюнків «Чорнобильська палітра» школярі представляють по одному малюнку у форматі А-3.

15:05:38 08.04.2019

До відома зацікавлених бізнес-кіл та підприємств громади!

Інформуємо, що Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за підтримки Державної установи «Офіс з просування експорту України» та Мінекономрозвитку запрошують українські компанії, зацікавлені у виході на ринок Держави Ізраїль, до участі у безкоштовному освітньому практикумі «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів». Даний захід відбудеться 9 квітня поточного року з 10:00 до 16:00 у м. Києві та транслюватиметься онлайн.

12:30:28 02.04.2019

До уваги суб’єктів  господарювання, фізичних осіб-підприємців  та бажаючих займатися підприємницькою діяльністю !!!!

З метою підтримки розвитку малого і середнього підприємництва, для надання практичної та методичної допомоги суб’єктам господарювання, фізичним особам-підприємцям та бажаючим займатися підприємницькою діяльністю 28 березня 2019 року  о 10-00 годині в адміністративному приміщенні селищної ради

13:08:14 27.03.2019

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди  індивідуально визначеного  (нерухомого) майна

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди  індивідуально визначеного (нерухомого) майна – нежитлову будівлю, яка знаходиться на балансі Брусилівської селищної ради  площею 138,30 кв.м., що розміщена за адресою: Житомирська обл., Брусилівський район, смт.Брусилів, вул. Митрополита Іларіона,16-А, для розміщення закладу громадського харчування.

15:09:02 15.03.2019

До відома малих та середніх фермерських господарств!

2 квітня 2019 року в приміщенні Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування за адресою м. Житомир вул. Михайлівська, 8/1  компанія «AgriAnalytica» проведе бізнес-тренінг «Фінансова грамотність та бізнес-планування» для керівників та бухгалтерів фермерських господарств, які працюють в одному з таких напрямів, як овочі, фрукти, молоко або м'ясо.

11:05:20 13.03.2019

Навчальні курси з  надання професійних знань у сфері менеджменту та розвитку підприємницької діяльності для  майстрів декоративно-прикладного мистецтва

КУ «Житомирський обласний центр народної творчості» Житомирської обласної ради ініціює в 2019 році розпочати проведення навчальних курсів з  надання професійних знань у сфері менеджменту та розвитку підприємницької діяльності для майстрів декоративно-прикладного мистецтва. До процесу навчання будуть залучені справжні фахівці, які ділитимуться з нами теоретичними знаннями, а також успішні майстри, які на власному досвіді практично продемонструють нам свій шлях до мети. Результатом навчання стануть – ваша впевненість та знання, а також сертифікат про навчання.

10:34:01 12.03.2019