Запрошуємо на мітинг до Дня Чорнобильської трагедії!

Запрошуємо жителів Брусилівщини на мітинг пам’яті, приурочений 33-ім роковинам Чорнобильської трагедії, який відбудеться 26 квітня біля пам’ятника «Жертвам Чорнобильської трагедії». Початок о 10-ій годині.

15:06 16.04.2019

Літературно-мистецьке об’єднання «Жива вода» запрошує всіх бажаючих на чергове засідання

Любительське літературно-мистецьке об’єднання «Жива вода» Брусилівського селищного Будинку культури запрошує всіх бажаючих на чергове засідання, яке проходитиме 24 квітня, напередодні Дня Чорнобильської трагедії, в залі дитячої музичної школи. На зустрічі будуть представлені поетичні твори наших земляків, приурочені трагічним подіям 1986 року, та творчі доробки жителів Брусилівщини. Початок засідання о 15 годині.

14:57 16.04.2019

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

15.04.2019 року о 12.00 в залі засідань Брусилівської селищної ради за адресою : вул. Небесної Сотні , 2 , смт.Брусилів, Житомирська область, відбудеться громадське обговорення проектів договорів про співробітництво територіальних громад, а саме: Брусилівської селищної об’єднаної територіальної громади та територіальної громади сіл Ставище, Йосипівна, Костівці, Високе.

14:56 09.04.2019

Запрошуємо школярів до участі в конкурсі "На Чорнобиль журавлі летіли"

Відділ культури, туризму та діяльності засобів масової інформації Брусилівської селищної ради, Брусилівський селищний Будинок культури та Брусилівська районна громадська організація «Союз Чорнобиль»   запрошують школярів 2-4 класів, 5-8 класів та 9-11 класів Брусилівщини до участі в конкурсі «На Чорнобиль журавлі летіли», який проводиться в рамках заходів до 33-х роковин Чорнобильської трагедії. Конкурс проходитиме 18 квітня 2019 року - в селищному Будинку культури - конкурс малюнків «Чорнобильська палітра», в Брусилівській дитячій музичній школі - конкурс читців «Зірка полину». Початок о 9 год.30 хв. В конкурсі читців «Зірка полину» учасники представляють по одному поетичному твору на чорнобильську тематику, в конкурсі малюнків «Чорнобильська палітра» школярі представляють по одному малюнку у форматі А-3.

15:05 08.04.2019

До відома зацікавлених бізнес-кіл та підприємств громади!

Інформуємо, що Європейський Банк Реконструкції та Розвитку, в рамках ініціативи ЄС EU4Business, за підтримки Державної установи «Офіс з просування експорту України» та Мінекономрозвитку запрошують українські компанії, зацікавлені у виході на ринок Держави Ізраїль, до участі у безкоштовному освітньому практикумі «Угода про вільну торгівлю між Україною та Ізраїлем: торговельно-економічні можливості для українських експортерів». Даний захід відбудеться 9 квітня поточного року з 10:00 до 16:00 у м. Києві та транслюватиметься онлайн.

12:30 02.04.2019

До уваги суб’єктів  господарювання, фізичних осіб-підприємців  та бажаючих займатися підприємницькою діяльністю !!!!

З метою підтримки розвитку малого і середнього підприємництва, для надання практичної та методичної допомоги суб’єктам господарювання, фізичним особам-підприємцям та бажаючим займатися підприємницькою діяльністю 28 березня 2019 року  о 10-00 годині в адміністративному приміщенні селищної ради

13:08 27.03.2019

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди  індивідуально визначеного  (нерухомого) майна

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди  індивідуально визначеного (нерухомого) майна – нежитлову будівлю, яка знаходиться на балансі Брусилівської селищної ради  площею 138,30 кв.м., що розміщена за адресою: Житомирська обл., Брусилівський район, смт.Брусилів, вул. Митрополита Іларіона,16-А, для розміщення закладу громадського харчування.

15:09 15.03.2019