ПОВІДОМЛЕННЯ

Брусилівська  селищна рада повідомляє, що тридцять восьмою сесією 7 скликання від 21.11.2019р. прийнято рішення  про припинення діяльності Комунального підприємства «Брусилівська районна аптека №13» Брусилівської селищної ради (код ЄДРПОУ 13567582), що належить до комунальної власності Брусилівської селищної ради Брусилівського району Житомирської області, шляхом ліквідації комунального підприємства (для задоволення потреб кредиторів).

10:19:36 27.11.2019

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення закладу харчування в межах по вул. Митрополита Іларіона, 16-А, смт.Брусилів,  Брусилівського району, Житомирської області.  1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

15:49:29 25.11.2019

«До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

Оголошується конкурс бізнес-проектів у рамках реалізації Порядку часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва для реалізації  бізнес-проектів (далі - Порядок), затвердженого рішенням Житомирської обласної ради від 18.12.2018 № 1293 «Про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік» у редакції рішення обласної ради від 01.08.2019 № 1538 «Про внесення змін у рішення обласної ради від 18.12.2018 № 1293 «Про програму економічного і соціального розвитку Житомирської області на 2019 рік» (додаток 7).

12:36:57 28.10.2019