Оголошення

Здається в оренду частина приміщення котельні за адресою: Житомирська обл., Брусилівський район, с.Морозівка, вул.Миру,3, для розміщення обладнання базової станції систем стільникового зв’язку.

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди  індивідуально визначеного  (нерухомого) майна – частини  приміщення котельні, яка знаходиться на балансі Відділу освіти та спорту Брусилівської селищної ради, площею 20,00 кв.м., що розміщений за адресою: Житомирська обл., Брусилівський район, с.Морозівка, вул.Миру,3, для розміщення обладнання базової станції систем стільникового зв’язку.

10:09 03.06.2019

До уваги підприємств-експортерів!

У рамках виконання Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року №1017-р, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України здійснює опитування експортерів.

10:54 22.05.2019

12:29 20.05.2019

Фестиваль "Родинні скарби Брусилівщини"

21-го травня 2019 року у приміщенні Брусилівського селищного Будинку культури відбудеться фестиваль "Родинні скарби Брусилівщини. Свою творчість демонструватимуть родини з різних сіл нашої громади. Запрошуємо всіх бажаючих. Початок о 10.00.

12:17 20.05.2019