Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства по вул. Костьольна, в смт. Брусилів,  Брусилівського району, Житомирської області.

14:01:14 26.12.2019

Мітинг пам’яті…

В грудні 1943 року всю територію Брусилівського району після запеклих боїв  було звільнено від фашистських окупантів. Сьогодні   біля обеліска Слави зібралися жителі селища та району, щоб вшанувати пам'ять всіх наших земляків, які в грізні 1941-1945 роки захищали рідну землю від гітлерівської навали, щоб вклонитися  визволителям Брусилівщини, які полягли на Рубежі мужності у 1943 році… На мітингу  з нагоди 76-ої річниці визволення Брусилівського району від фашистських загарбників виступили голова Брусилівської районної ради Рафальська Н.А., Брусилівський селищний голова Габенець В.В., голова Брусилівської районної державної адміністрації Кондратюк В.А. та голова Брусилівської районної організації  ветеранів війни і праці  Гаєвський М.І.. Хвилиною мовчання вшанували всіх наших земляків, які загинули в роки Другої світової війни, всіх, хто визволяв Брусилівщину від гітлерівської навали, всіх, хто похований в братських могилах на території району. Квіти пам’яті лягли сьогодні до обеліска Слави, на Рубежі мужності, до пам’ятників періоду Другої світової по населених пунктах Брусилівського району. Доземний наш уклін  ветеранам війни- ви  заслужили на безсмертя і на вдячну пам’ять від нащадків, на їх тепло і повагу. Дай, Боже,  миру і спокою в кожну родину!..

13:44:01 26.12.2019

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу !!!!!

Європейський Банк Реконструкції та Розвитку у рамках ініціативи СС EU4Business запрошує українські малі та середні підприємства сектору легкої промисловості зареєструватися на конкурсний відбір для участі у торговій місії до Держави Ізраїль, що відбудеться 15-17 березня 2020 року у м. Тель-Авів, за інформаційної підтримки Офісу з просування експорту України та Асоціації «Укрлегпром».

13:01:53 26.12.2019

Про скликання  сорокової позачергової сесії Брусилівської селищної ради 7 скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», буде скликано позачергову сорокову сесію селищної ради 7 скликання  26 грудня 2019 року  о  10 годині в залі засідань селищної  ради.

14:09:21 24.12.2019

Ансамбль "Льонок" запрошує на концерт

Поліський академічний ансамбль пісні і танцю "Льонок" запрошує на концерт. Концерт відбудеться 20 грудня о 14.00. Квитки у Брусилівському Будинку культури. Ціна квитка 50 грн.

11:06:16 20.12.2019

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території садибної житлової забудови по вул. Цегельна в смт. Брусилів, Брусилівського району, Житомирської області.

16:25:26 17.12.2019

Про скликання тридцять дев’ятої сесії Брусилівської селищної ради 7 скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відбудеться тридцять дев’ята сесія селищної ради 7 скликання 18 грудня 2019 року о 10 годині в залі засідань селищної ради.

11:33:13 10.12.2019

До уваги суб’єктів малого та середнього бізнесу !!!!!

З 02.12.2019 розпочав прийом заявок Український фонд стартапів (далі - Фонд) - державний фонд, започаткований за ініціативою Кабінету Міністрів України. Місія Фонду - підтримувати інноваційні проекти та допомагати найталановитішим українським підприємцям створювати успішні глобальні компанії.

15:39:55 09.12.2019

Запрошуємо на зустріч з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

13 грудня на 12-у годину до пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської трагедії» на традиційну зустріч з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС запрошуємо всіх, хто брав участь в проведенні заходів по ліквідації страшних наслідків чорнобильської катастрофи у 1986-1989 роках, всіх, хто постраждав внаслідок «мирного» атому. Зустріч по розгляду питань із соціального захисту ліквідаторів у формі «круглого столу» з участю керівництва громади та району буде продовжено  в селищному Будинку культури.

09:55:11 04.12.2019

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території в межах вул. Молодіжна   в с. Містечко, Брусилівського району, Житомирської області.

16:51:23 29.11.2019