Запрошуємо на мітинг

04 жовтня  2019 року  о 10.00 год.  відбудеться молебень, біля пам'ятного знака загиблим синам і дочкам України.  День жалоби за загиблими мешканцями територіальної громади Брусилівської селищної ради, що загинули під час проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил України, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України.

16:08 03.10.2019

Оголошується  конкурс на передачу в оренду нежитлового приміщення

Брусилівська  селищна рада оголошує  конкурс на передачу в користування на умовах договору оренди  індивідуально визначеного  (нерухомого) майна – нежитлового приміщення, яке знаходиться на балансі Брусилівської селищної ради  площею 51,9 кв.м., що розміщена за адресою: Житомирська область, Брусилівський район, с.Карабачин, вул.Центральна,12-б, для розміщення об’єкту торгівлі.

14:33 09.09.2019

Управління Державної казначейської служби України у Брусилівському районі Житомирської області повідомляє.

З  05.08.2019  набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про затвердження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» (далі – Постанова №162).

15:39 04.09.2019

Проведення осінньої кампанії із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Брусилівське РУ ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до Розпорядження Головного державного ветеринарного інспектора України № 70 від 28 серпня 2019 р. на території Житомирської області планується проведення осінньої кампанії із пероральної вакцинації диких м’ясоїдних тварин проти сказу.

15:23 03.09.2019

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території земельної ділянки  для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі по вул. Митрополита Іларіона, 39-А  в смт. Брусилів, Брусилівського району, Житомирської області        Детальний план території земельної ділянки  для будівництва та обслуговування будівлі торгівлі по вул. Митрополита Іларіона, 39-А  в смт. Брусилів, Брусилівського району, Житомирської області розроблено на підставі Рішення 24 сесії 7 скликання Брусилівської селищної ради від 14.11.2018 року  №764.

12:05 09.08.2019