Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території на вул. Гур’єва   в с. Морозівка, Брусилівського району, Житомирської області.

09:30:28 28.02.2020

Повідомлення про оприлюднення та початок процедури розгляду і врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації селища Брусилів

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», виконано проект містобудівної документації – Генеральний план селища Брусилів Брусилівського району Житомирської області.

09:47:17 14.02.2020

Про скликання сорок другої сесії Брусилівської селищної ради 7 скликання

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відбудеться сорок друга  сесія селищної ради 7 скликання  19 лютого  2020  року  о  10 годині в залі засідань селищної  ради.

15:01:12 10.02.2020

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території на вул. Молодіжна в с. Містечко, Брусилівського району, Житомирської області.  1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

15:58:02 07.02.2020

Оголошення про проведення ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Повідомлення про початок проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території на вул. Садова в с. Ковганівка, Брусилівського району, Житомирської області.  1. Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

15:43:12 07.02.2020

До відома зацікавлених представників бізнесу !

Інформуємо, що з метою розширення двостороннього торговельно- економічного співробітництва з країнами СС, популяризації України та вітчизняних виробників за кордоном, а також залучення інвестицій в український бізнес, Громадська Спілка «Міжнародний центр сприяння підприємництву», спільно з Посольством України в Словацькій Республіці та компанією «Нова Інтернаціональна Корпорація» організовує проведення 20-21 лютого 2020 року у м. Сенец (Словаччина) Українсько-Словацького бізнес-форуму.

14:46:50 06.02.2020