Відкриття новорічної ялинки в Брусилові

Дата: 20.12.2021 15:13

Сьогодні в Брусилові засвітилися новорічні  вогні на святковій ялинці, яку прикрасили працівники КУ «Добробут» Брусилівської селищної ради. З чудовими зимовими святами,  яких з  нетерпінням чекають всі - і дорослі, і діти, всіх присутніх  на святі привітав   Брусилівський селищний голова Володимир Васильович  Габенець.  На святкове дійство до дітей  із далеких просторів завітав і святий  Миколай. Діти та дорослі із задоволенням брали участь в іграх та конкурсах. Гарного настрою всім додавала і погода, адже напередодні випав сніжок, тож діти мали можливість погратися в сніжки та покататися на імпровізованому катку біля Будинку культури. А по завершенню свята всі діти, які прибули на свято відкриття ялинки, отримали солодощі від Брусилівської селищної ради.   Вітаємо всіх із наступаючим Новим роком та різдвяними святами! Хай збуваються всі наші мрії натхненні. Хай ласкою щедрою всіх  Господь огорта й дарує всім многі і благії літа!!!!