ЗАКЛИКАЮ ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ ЗУСТРІТИ НОВОРІЧНІ ТА РІЗДВЯНІ СВЯТА ВАКЦИНОВАНИМИ, — НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО

Дата: 17.12.2021 13:15

На цьому сьогодні, 17 грудня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 221 інфікованого на коронавірусну хворобу. Усього за період пандемії встановлено 3162 летальні випадки від вірусу. За минулу добу від коронавірусу та від ускладнень, викликаних хворобою, померло 7 людей.

Деталі тут: