ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЗАВЕРШЕНО ОСТАННЮ ІІІ ЧЕРГУ РЕКОНСТРУКЦІЇ ПРИМІЩЕНЬ ОБЛАСНОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ ІМ. О.Ф. ГЕРБАЧЕВСЬКОГО

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» у Житомирі завершено останню ІІІ чергу реконструкції приміщень обласної клінічної лікарні. Йдеться про відділення анестезіології та інтенсивної терапії №1 та відділення інтенсивної терапії для післяопераційних хворих №1 лікарні.

1 грудня світ традиційно відзначає День боротьби зі СНІДом

1 грудня світ традиційно відзначає День боротьби зі СНІДом. У всьому світі  в цей день говорять про СНІД, про те, яку загрозу несе глобальна епідемія. Символом боротьби зі СНІДом є червона стрічка,  як символ розуміння цієї проблеми.  Червона стрічка – символ підтримки інфікованих людей, протидії дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, надії на майбутнє без СНІДу. Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї». В рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» працівники відділу соціального захисту населення селищної ради та служби соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг»  долучилися до традиційної акції «Червона стрічка» на знак підтримки усіх тих, кому щодня доводиться жити у боротьбі з цією недугою. Сьогодення вимагає особливої уваги до проблем ВІЛ/СНІД усього суспільства. Адже, лише разом, спільними зусиллями ми здатні вплинути на загрозу епідемії ВІЛ/СНІД в Україні.

ЗАКЛИКАЮ ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ ЩЕПИТИСЯ ПРОТИ COVID-19, АБИ УНИКНУТИ ПОСИЛЕНИХ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ

Про це сьогодні, 01 грудня, розповіла перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: В ОБЛАСТІ ВІДКРИТО ВЖЕ 21-У СУЧАСНУ СІЛЬСЬКУ АМБУЛАТОРІЮ, – ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко та т.в.о. голови Житомирської РДА Олександр Хомич 30 листопада взяли участь у відкритті в с. Оліївці амбулаторії на 1-2 лікаря з житлом.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЮТЬ РОБОТИ З КАПРЕМОНТУ ДІЛЯНКИ АВТОМОБІЛЬНОЇ ДОРОГИ Н-03 ЖИТОМИР – ЧЕРНІВЦІ

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Житомирській області. Так, в рамках програми Президента України «Велике Будівництво» наразі на ділянці автомобільної дороги Н-03 Житомир – Чернівці км 85+619 – км 91+000 виконуються ремонт та заміна водопропускних споруд.

З 06 ГРУДНЯ ПОСИЛЮЮТЬСЯ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО НЕВАКЦИНОВАНИХ ГРОМАДЯН, – ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО ПІД ЧАС БРИФІНГУ. ВІДЕО

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко сьогодні, 30 листопада, під час онлайн-брифінгу розповів про епідемічну ситуацію в області та проведення вакцинальної кампанії проти коронавірусу.

ВІТАЛІЙ БУНЕЧКО: ВАКЦИНУЙТЕСЯ ТА ОТРИМАЙТЕ ЗАХИСТ ВІД COVID-19, НЕ ОЧІКУЮЧИ НОВИХ ШТАМІВ ТА УСКЛАДНЕНЬ. ВІДЕО

На цьому сьогодні, 29 листопада, наголосив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації проти COVID-19.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ТРИВАЮТЬ РЕСТАВРАЦІЙНІ РОБОТИ МЕМОРІАЛЬНОГО БУДИНКУ - МУЗЕЮ АКАДЕМІКА С.П. КОРОЛЬОВА

Меморіальний будинок-музей академіка С.П. Корольова у м. Житомирі було включено до переліку проєктів із реставрації, консервації, ремонту пам’яток культурної спадщини, у тому числі замків, інших фортифікаційних, оборонних, палацово-паркових комплексів, що реалізуються в рамках проєкту “Велика Реставрація” у межах президентської програми “Велике будівництво”.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЗАВДЯКИ ПРОГРАМІ ПРЕЗИДЕНТА ВІДКРИТО ДИТЯЧИЙ САДОК У ШВАЙКІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Під час робочої поїздки до Бердичівського району 26 листопада голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко та його заступник Юрій Денисовець разом із керівництвом району та народними депутатами України взяли участь у відкритті закладу дошкільної освіти “Сонечко” в с. Слободищі Швайківської громади, побудованого в рамках програми Президента України “Велике будівництво”.

НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО: ВАКЦИНУВАТИСЯ ПРОТИ COVID-19 НА ЖИТОМИРЩИНІ МОЖНА Й У ВИХІДНІ ДНІ У ЦЕНТРАХ МАСОВОЇ ВАКЦИНАЦІЇ

На цьому сьогодні, 26 листопада, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.