ВІДСЬОГОДНІ В ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ ДІЮТЬ КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ «ЖОВТОЇ» ЗОНИ, — НАТАЛІЯ ОСТАПЧЕНКО

Дата: 23.12.2021 12:22

На цьому сьогодні, 23 грудня, наголосила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо епідемічної ситуації в області та вакцинації від COVID-19.

Також вона повідомила, що протягом минулої доби в області виявили 243 інфікованих на коронавірусну хворобу. Усього за період пандемії встановлено 3204 летальні випадки від вірусу. За минулу добу від коронавірусу та від ускладнень, викликаних хворобою, померло 8 людей.

Деталі тут:https://zhtrda.zht.gov.ua/vidsohodni-v-zhytomyrskij-oblasti-diiut-karantynni-obmezhennia-zhovtoi-zony-nataliia-ostapchenko-video/