ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 11 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 14 200 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

В Україні триває введення бустерної дози вакцини від коронавірусу для усіх охочих дорослих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися раніше.

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ОГОЛОШЕНО ТЕНДЕР НА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ АВТОДОРОГИ МІСЦЕВОГО ЗНАЧЕННЯ ОСОВА – ВЕЛИКА ЦВІЛЯ – СЕРБИ

Про це інформує Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА. Так, цьогоріч у рамках програми Президента «Велике будівництво» проводитиметься капітальний ремонт автомобільної дороги загального користуваня місцевого значення С 060501 Осова – Велика Цвіля – Серби км 4+200 – км 7+100. Протяжність ділянки ремонту – 2,9 км.

ОТРИМАТИ ДОЗВІЛ НА БУДІВНИЦТВО МОЖНА БУДЕ АВТОМАТИЧНО НА ПОРТАЛІ “ДІЯ”, – ОЛЕКСІЙ ЧЕРНИШОВ

Єдина електронна система у сфері будівництва (ЄДЕССБ) на порталі “Дія” є головним інструментом реформи містобудування. Йдеться про те, що майже кожен етап будівництва тепер діджиталізований. Наразі до запуску готується послуга — автоматичне отримання дозволу на будівництво. Про це повідомив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов під час Diia Summit.

ВЕЛИКА РЕСТАВРАЦІЯ: УРЯД ЗАТВЕРДИВ ПОРЯДОК ПЕРЕДАЧІ КОШТІВ У РЕГІОНИ НА ВІДНОВЛЕННЯ ПАМ’ЯТОК КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

09 лютого Уряд затвердив чіткий порядок та умови надання у 2022 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проєктів робіт із реставрації, консервації та ремонту пам’яток культурної спадщини, що перебувають у комунальній власності. Документ визначає, як саме відбиратимуть проєкти з регіонів у рамках програми «Велика реставрація», яку було включено до Національного проєкту «Велике будівництво».

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 10 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 13 500 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ПІСЛЯ РЕМОНТУ БАСЕЙНУ «АВАНГАРД» ПОНАД ТИСЯЧУ ВІДВІДУВАЧІВ ЗАЙМАТИМУТЬСЯ У КОМФОРТНИХ УМОВАХ

У межах програми Президента «Велике будівництво» проведено реконструкцію будівлі басейну Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард».

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ COVID-19: СТАНОМ НА 09 ЛЮТОГО БУСТЕРНУ ДОЗУ ОТРИМАЛО БІЛЬШЕ 12 800 ЖИТЕЛІВ ЖИТОМИРЩИНИ

ВАКЦИНОВАНІ УКРАЇНЦІ ВІКОМ ВІД 60 РОКІВ ЗМОЖУТЬ ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНИЙ СМАРТФОН І ПІЛЬГОВИЙ ІНТЕРНЕТ – ПРЕЗИДЕНТ

В Україні навесні розпочинається нова державна програма, у межах якої вакциновані громадяни віком від 60 років зможуть отримати безоплатний сучасний смартфон і пільговий тариф для користування мобільним інтернетом. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у виступі на Diia Summit, що триває в Києві.