Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

  Кінець травня та початок червня для дошкільнят Брусилівської громади був справді особливим. Саме у цей період і проходили найзворушливіші святкування у дитсадках. Ось і попрощалися діти із рідними дитсадочками. Відлунали чарівні, святкові звуки випускного балу. Вихованці закладів подарували своїм батькам і гостям свято, під час якого співали пісні, танцювали та розповідали вірші. Чарівні дівчатка у бальних сукнях, елегантні хлопчики, схвильовані батьки та вихователі. Вони так чекали та готувались до цього дня, чи не найвидатнішої події у їхньому житті.

   Тож щиро бажаємо випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань. А батькам зичимо терпіння й розуміння. Також щиро вітаємо працівників закладів дошкільної освіти  із ще одним випуском. Здоров’я вам усім, успіхів та мирного неба.