Культурний фронт триває...

Культурний фронт триває... Героїня нашого сюжету Людмила Царук, аматорка Дивинського сільського Будинку культури, багатодітна мама чотирьох дітей: Марійки, Максима, Тимофія і Марка. Дітки також беруть активну участь у масових заходах, які проходять в Дивині. А чоловік і тато цієї творчої сім'ї захищає нашу державу в Збройних Силах України.

Творчі роботи Ліни Гудзь в Греції

В Греції відбулася благодійна виставка-ярмарок «Ольвія» в підтримку України та українців, що вимушено покинули свої домівки внаслідок російського вторгнення. Щира подяка організаторам Ukrainian Women in Greece / Українки в Греції за можливість бути побаченими та почутими. На виставці були представлені роботи Ліни Гудзь директора Покришівського сільського Будинку культури її донькою Маріанною. Ляльки-мотанки та ангели-обереги подолали довгий і складний шлях, щоб піднімати настрій і радувати кожного, хто відвідав благодійну виставку-ярмарок "Ольвія".

Триває флешмоб "Україна починається з мене"

Продовжується  флешмоб «Україна починається з мене» і ми чекаємо фото озеленених та заквітчаних територій біля ваших підприємств, установ, вулиць та приватних осель на адресу відділу культури, туризму та ЗМІ Брусилівської селищної ради kulturabsr@gmail.com.

Брусилів зустрічав поважних гостей

Сьогодні у Брусилові відбулася зустріч активу громади з відомими в Україні людьми: Андрієм Новаком – українським економістом, політологом, громадським діячем, кандидатом економічних наук, автором книги «Як підняти українську економіку»; Олександром Солонтаєм – керівником програми практичної політики, експертом Інституту Політичної Освіти, громадським діячем; Тетяною Сметаною – лідером волонтерського руху, власником ГО «БСР»; Андросюком Юрієм Євгеновичем – головою ради директорів групи компаній «ЗАХІД-СХІД». Гості Брусилова презентували свою діяльність на всеукраїнському рівні, а також надали свої пропозиції щодо шляхів розвитку місцевого самоврядування, бізнесу та волонтерського руху в громаді. Столична делегація відвідала музеї Брусилова.

Триває флешмоб "Україна починається з мене"

Продовжується  флешмоб «Україна починається з мене» і ми чекаємо фото озеленених та заквітчаних територій біля ваших підприємств, установ, вулиць та приватних осель на адресу відділу культури, туризму та ЗМІ Брусилівської селищної ради kulturabsr@gmail.com.

Для вас співає дует "Барвінок"

Культурний фронт триває... Герої нашого часу - Алла та Віктор Царенки - волонтери, батьки трьох синів, які захищають нашу Україну в ЗСУ, творчий дует, який піднімає козацький дух земляків гарною народною піснею.

День вишиванки в Брусилові

День вишиванки у Брусилові розпочався з покладання квітів до пам’ятника синам і дочкам, які віддали своє життя за  незалежність, гідність та цілісність України.