Фото без опису

    Запрошуємо підприємців Брусилівської громади на тренінги для підприємців щодо використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО). 
Говоритимемо про використання реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами-підприємцями відповідно до законодавчих змін від 01.01.2023 року, а саме:
●    Умови застосування РРО у 2023 році, роз'яснення до законодавчих змін;
●    Порядок реєстрації касових апаратів та її скасування;
●    Порядок застосування РРО або ПРРО;
●    Облік товару і використання РРО;
●    Дозволені підакцизні товари та РРО;
●    Облік товарів  підприємцем у світлі РРО-нововведень;
●    Особливості застосування РРО у разі продажу через Нову пошту, із застосуванням Лігпей, ФОРПОСТ, Фонді, Портмоне та інш.;
●    Інтернет торгівля товарами та послугами – як визначити, коли РРО потрібен?;
●    Чи потрібен РРО у разі розрахунків за допомогою платіжних карт, а також за умови використання банківських систем.
Для кого будуть корисними тренінги: ФОПи 1-ї, 2-ї та 3-ї груп, бухгалтери, фінансисти, касири та продавці, які працюють на ФОП. Участь у тренінгах безкоштовна. 
Тренінги відбудуться оффлайн 29 та 30 червня з 10:00 до 15:00 в смт.Брусилів за адресою вулиця Небесної Сотні, 2.
Для участі необхідно заповнити коротку форму реєстрації за посиланням: https://forms.gle/xnpiKktd4EaZZq7y6. 
Тренінги організовуються Агенцією регіонального розвитку Житомирської області в рамках проєкту "Спроможна громада для ведення бізнесу", що реалізується за підтримки програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Детальніше: www.eu4business.org.ua


 

    Анонсуємо з NGO Improve yourself  низку тренінгів для ФОП щодо використання реєстраторів розрахункових операцій (РРО), що пройдуть у 4-х громадах Житомирщини – Радомишльській, Малинській, Коростишівській та Брусилівській. 

    Говоритимемо про використання реєстраторів розрахункових операцій фізичними особами-підприємцями відповідно до законодавчих змін від 01.01.2023 року.

 Ознайомитися з Програмою тренінгів можна за посиланням.

    Для кого будуть корисними тренінги: ФОПи 1-ї, 2-ї та 3-ї груп, бухгалтери, фінансисти, касири та продавці, які працюють на ФОП. Участь у тренінгах безкоштовна.

   Для участі необхідно заповнити коротку форму реєстрації за посиланням:  https://forms.gle/xnpiKktd4EaZZq7y6

   Тренінги організовуються Агенцією регіонального розвитку Житомирської області в рамках проєкту “Спроможна громада для ведення бізнесу”, що реалізується за підтримки програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини. Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua