До уваги внутрішньо переміщених осіб

Внутрішньо переміщені особи, які прибули до Брусилівської селищної територіальної громади, зареєстровані та проживають тут з 01.03.2023 року, можуть отримати гуманітарну допомогу, а саме: продуктові набори (6 кг- 4 кг крупи, один літр олії, дві банки м’ясної тушонки) за адресою: м. Житомир, вул.Кафедральна, 5, А, офіс 107. При собі мати паспорт, довідку ВПО, ідентифікаційний код. Надавач допомоги - БО «БФ «Червона калина Полісся». Дні видачі: понеділок-п’ятниця з 10 до 12 години.

4 РОКИ. ПІДСУМКИ. БУДІВНИЦТВО

Повномасштабна війна, призупинила багато масштабних проєктів, які були спрямовані на модернізацію соціальної інфраструктури в громадах області.

Маленькі олімпійці

Щоб навчити цінувати власне здоров’я, виховувати у дошкільнят потребу в постійній руховій активності та з метою розвитку олімпійського руху  в Україні, популяризації здорового способу життя в закладах дошкільної освіти Брусилівської селищної територіальної  громади з 4 вересня по 8 вересня  проходив Олімпійський тиждень.

Відбулось сімдесяте чергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого скликання

06 вересня 2023 року в залі засідань селищної ради за адресою: смт Брусилів, вул. Небесної Сотні, 2 відбулось  сімдесяте  чергове засідання виконавчого комітету Брусилівської селищної ради восьмого  скликання.