Пройшов ІІ етап спортивних змагань з футзалу серед учнів 5-6 класів в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські ліги»

23 лютого 2024 року на базі Морозівської гімназії пройшов ІІ етап спортивних змагань з футзалу серед учнів 5-6 класів в рамках проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські ліги».

ГК «Нафтогаз України» пропонує перевірити та оновити особисті дані за особовим рахунком.    Як це зробити онлайн?  Актуалізація даних є важливою процедурою, адже від неї залежить правильність нарахувань в платіжках, швидкий доступ до онлайн сервісів нашої компанії, коректне інформування, вчасна передача показань та надання актуальної інформації за особовим рахунком.  Відтепер для виправлення неточностей  в особистих даних клієнта, зокрема, у разі зміни номера телефона, адреси електронної пошти,  назви вулиці тощо не обов’язково звертатись у відділення партнерів або центри обслуговування клієнтів. Відтепер оновити дані можна всього в 3 кроки на сайті https://gas.ua.   Зробити це можна у розділі «Клієнтам», натиснувши на віконце  «Актуалізація даних»: -    створіть запит -    надайте необхідні документи -    підпишіть заяву онлайн   Важливо: обробка персональних даних відбуватиметься із чітким дотриманням Закону України «Про захист персональних даних».

Запрошуємо взяти участь у онлайн-семінарі

Всеукраїнська асоціація громад запрошує Вас 29 лютого 2024 року о 11-00 взяти участь у онлайн семінарі: «Інформування про заходи з профілактики отруєння бджіл та деякі питання у сфері бджільництва» який асоціація проводить спільно Міністерством аграрної політики та продовольства України.  Для участі у зазначеному заході просимо зареєструватися до 18:00 28.02.2024 р., заповнивши реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/CmumX8GLnMThEQjY7   Лінк для долучення до зум-конференції буде надіслано кожному, хто зареєструється, на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Підприємців запрошують у бізнес-візит на заводи харчової промисловості за підтримки EU4Business

ГО "Вдоскональ себе" запрошує представників малого та середнього бізнесу з Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей на навчально-консультаційний бізнес-візит до підприємств харчової промисловості. 12 березня відвідаємо Бердичівський пивоварний завод та крупозавод «Озерянка». У рамках проєкту «Доступна бізнес-освіта» за підтримки EU4Business планується відвідування цих місцевих підприємств, які є прикладом успішної підприємницької діяльності, задля обміну досвідом.

«РАЗОМ ЗБЕРЕЖЕМО ЖИТТЯ»: ЗУСТРІЧ З МЕДИКАМИ

22 лютого відбулася перша зустріч проектної команди Житомирського обласного центру контролю та профілактики хвороб  з керівництвом, сімейними лікарями та педіатрами Брусилівського Центру первинної медико-санітарної допомоги  у рамках проекту  «Разом збережемо життя».