10 листопада 2023 року на базі Брусилівського ліцею імені Г.О. Готовчиця пройшов турнір з настільного тенісу серед учнів та педагогів ЗЗСО на честь вчителів-захисників Брусилівщини.

Щиро дякуємо за допомогу у проведенні та виділені коштів на призи – голові ГО «Рідний дім – Брусилівщина» Нікітчину Олександру Юрійовичу.

У змаганні взяли участь 7 закладів освіти.

Команди виборювали першість у особистих іграх серед юнаків, серед хлопців та парами.

Юнаки зайняли такі місця:

І місце – учень Брусилівського ліцею ім. Г.О. Готовчиця – ЮГАС МИХАЙЛО;

ІІ місце – учень Ставищенської гімназії – СТАРОВОЙТ ВЛВДИСЛАВ;

ІІІ місце – учень Лазарівської гімназії – САВЧЕНКО АРТЕМ.

Дівчата:

І місце – учениця Лазарівської гімназії – КРАСУЛЕНКО СОФІЯ;

ІІ місце – учениця Ставищенської гімназії – КОШОЛАП ВЛАДИСЛАВА;

ІІІ місце – учениця Приворотської гімназії – ВЕРХОВСЬКА ВЕРОНІКА.

Пари:

І місце – пара з Ставищенської гімназії – ЖИЛІНА РЕНАТА та КОТИК МАКСИМ;

ІІ місце – пара з Брусилівського ліцею ім. Г.О. Готовчиця – КОРНІЄНКО МИХАЙЛО та ЦАЛКО АНДРІЙ;

ІІІ місце – пара з Лазарівської гімназії – ЯКИМЧУК ВІКТОРІЯ та БОДНАРЕВСЬКА ВАРВАРА.

Також, по загальній кількості очок всіх учасників команди було визначено загальнокомандні результати та нагороджено медалями, ними стали:

І місце – команда Ставищенської гімназії;

ІІ місце – команда Брусилівського ліцею ім. Г.О. Готовчиця;

ІІІ місце – команда Лазарівської гімназії.

На превеликий жаль, під час змагань пролунала повітряна тривога і всі були змушені пройти в укриття. Захід було призупинено, але потім відновлено вже в сховищі. В зв’язку з цими подіями вчителям Брусилівської селищної територіальної громади не вистачило часу щоб взяти участь у турнірі.

Дякуємо всім за активну участь.