ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО НА ЖИТОМИРЩИНІ: ЩЕ БЛИЗЬКО ТИСЯЧІ ДІТЕЙ ОБЛАСТІ НАВЧАТИМУТЬСЯ У СУЧАСНИХ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДАХ. ІНФОГРАФІКА

Дата: 02.02.2022 12:42

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» у Житомирській області триває реалізація низки важливих проєктів, серед яких і соціальні об’єкти, необхідні для забезпечення усіх потреб жителів територіальних громад.

Так, у 2021 році повністю реконструйовано 2 дошкільні навчальні заклади — дитячий садочок у селі Слободище (Бердичівський район) та Центр розвитку дитини «Сонечко» у смт Нова Борова (Житомирський район), а також осучаснена школа-ліцей №1 ім. Ніни Сосніної у м. Малині (Коростенський район).

Загалом покращено умови для майже 1000 дітей. Реконструйовано та збудовано більше ніж 2000 м².

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, реконструкцію освітніх закладів здійснено за кошти Державного фонду регіонального розвитку та коштів місцевих бюджетів територіальних громад.

У садочках та школі утеплено та оздоблено фасади, встановлено металопластикові вікна, нову інженерну мережу та проведено капітальний ремонт приміщень.

Нагадаємо, що завдяки президентській програмі більше 70 дітей відвідують сучасний садочок у Чоповичах.